Romance u jezera (E13) (epizoda)

• Německo

Christiane Sadlo

Meinolf Schmitz

Ronald Mühlfellner

Manuela Kempf

Vždy, když čtu komentáře k romantickým filmům, tak mne to pokaždé pobaví. Co všechno člověk musí vytrpět, aby takové filmy zvládl dokoukat až do konce. Chudáci odpadníci. Jak ti lidé asi žijí? Hororově, surově, akčně vyfluslý filmový odpadník při pohledu na krásnou přírodu zvrací krev, při sledování zamilovaných lidí chlastá a mění se v prase, při sladkých filmových koncích je sám v konečníku a my romantičtí masochisti si jen lebedíme u kafíčka a tetelíme se blahem. Co dodat? Film byl opravdu moc hezký, jen mi vadilo, že medvědi v dalekohledu byli moc velcí.(18.4.2014)

• artas

Filmy podľa Lindströmovej predstavujú podľa môjho skromného názoru vrchol gýču. Dopozerať tieto filmy do konca vyžaduje určitú mieru masochizmu.(18.3.2009)

• subic

Johanna-Christine Gehlen není nijak ošklivé, ale je to zcela jistě královna totální německých pseudoromantických braků.(2.3.2014)

• Campbell

Poslední romantická slaďárna kterou jsem viděl, po tomhle teroru jsem si otevřel lahvinku, a skoro jsem začal kouřit! Ano takhle mě tyhle srajdy donutily. Kdybych měl koukat ještě na další asi bych nepřežil.(25.12.2011)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)