Hana má poklidné a šťastné manželství do chvíle, kdy zjistí, že jí je Sven nevěrný. Její svět se zhroutí jako baráček z karet. Neví jak se má k dané situaci postavit a s manželem odmítá komunikovat. Rozhodne se navštívit svou sedmnáctiletou dceru Linu, která tráví léto v Liljasee. Dceři však o tom nic nepoví, nechce jí kazit prázdniny. Snaží se na bolestnou situaci nemyslet. S Linou si vychutnává krásy okolní přírody, seznamuje se s místními obyvateli, pozná Pea, mladého, sympatického a ambiciózního farmáře, který je dodavatelem ovoce a zeleniny široko daleko. Hanu tento muž již od samého začátku velmi přitahuje. Vytvoří se mezi nimi přátelský vztah, který nemá daleko do vztahu mileneckého. V okamžiku, kdy Hana znovu nalezne svojí ztracenou vnitřní rovnováhu a je připravena opustit nevěrného manžela, Sven se objeví v Liljasee, aby jí požádal o odpuštění a všechno urovnal.... (TV Barrandov)

kotasbk odpad!

Konec už víme po první minutě filmu. Ženský zamyslete se nad sebou, jestli jste vážně takové piče nebo to jen děláte a sledujete takový sračky. ()

Tryskomyš

Báječná romantika na sváteční dopoledne. A ta nádherná příroda. A losi, to se jen tak někde nevidí. Neviděla jsem ještě lepší film ze série Ingy Lindström. A navíc konec je hodně napínavý. ()

Ev.D. odpad!

Naprosto klišoidní záležitost, ovšem nemůžu nezmínit jméno hlavního hrdiny. Pér je dost zajímavé a navíc skloňování typu ,,mezi Pérem a mnou je konec" jsou naprosto odrovnávající. :') ()

• Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)