poster

Kde láska končí a začíná (E16) (epizoda)

 • Německo

  Emma Svensson und die Liebe

 • Slovensko

  Emma Svenssonová a láska

 • Slovensko

  Kde sa láska končí a začína

Drama / Romantický

Německo, 2007, 1 h 30 min

 • Blackberry
  **

  Sladká nemecká Lindstromovská "rozprávka" so šťastným koncom. No čo, aj také treba a niekedy ozaj padnú vhod :)(1.11.2007)

 • Havala
  odpad!

  Docela obyčejná Rosamunde Pilcher, standardní průserovka.(27.10.2012)

 • topi80
  *

  Jakožto celoživotní obyvatel vesnice mohu těžko dávat odpady filmům, kde se dívka vydá na venkov, potká tam svého osudového vidláka a odkopne toho nafoukaného ambiciozního hejska, když jí po pár letech dojde, že ho vlastně nechce. Což se po čtyřtisícédvěstěčtyřicáté stalo i v tomto filmu. Leč jiskření mezi novopečenou romantickou dvojicí bylo asi tak hřejivé jako vodopády stékající po rampouchách a nepomohlo ani jakési zmatené blábolení o vzpomínkách na jedno společné dětské léto. Instantní vztah tedy diváka nepohltil ani za pomoci tradičně zelené krajiny s červenými domečky. Možná to bylo tím, že nový princ nebyl pravý vidlák, ale krajiny luk a jezer se vydal také z města. Aby nezůstalo jen u jedné partnerské dvojice, byla tady i jedna starší. Děda se kdysi dávno prošel po louce a jedna paní ho zaujala natolik, že se u ní nechal zaměstnat jako sekretář. Nyní, když po nějakých 40 letech pečlivé práce a vzájemného odtažitého vykání zjišťuje, že z toho vztahu už asi nic nebude, se to rozhodne začít nějak řešit. Co říci? Ingo, v pětistém scénáři to určitě zvládneš lépe.(18.12.2018)

 • pepo
  odpad!

  Pri každej vete sa mi zavaril mozog. 1/10(10.3.2020)

 • Chamyl
  odpad!

  Stará hysterická a panovačná slepice trpící pocitem, že má vždycky pravdu, se snaží organizovat život mladé naivní slepici se svrbící štěrbinou, o které si máme myslet, že je velmi schopná a plná obchodního ducha. Více než o film jde spíše o loutkové divadlo s příšerně vybranými herci (jak typově, tak i herecky) o tom, jak jeden "free a správňák" námořník obrátí několik nalinkovaných životů naruby (včetně toho svého). Ani se superromantickou licencí tak tomuto dílu nemůžete nic věřit a ve finále máte pocit, že ta stará nesympatická bába měla vlastně pravdu. Btw: už nikdy nebudu marodit, abych něco obdobného náhodou neviděl podruhé ;-)(10.8.2008)

 • - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)