Návrat do Vickerby (E18) (epizoda)

• Německo

Vickerby für immer

Navždy Vickerby

Drama / Romantický

Německo, 2007, 1 h 29 min

• topi80

Co si s tímto filmem počít? Romance podle obvyklé šablony, kdy se kdosi vrací na venkov a kdesi v minulosti vězí jakási hráz, která (zatím) neumožňuje mít vřelé vztahy se všemi postavami které se na scéně objevují. Dialogy opět šustí vysvětlovací popisností, leč film jede díky na poměry tohoto žánru nadstandardně sympatickým postavám na celkem pozitivní vlně a já tedy do hodnocení vkládám značnou porci iracionální protekce a odpouštím i poněkud naivní zoufalý čin, který by pojišťovna asi nespolkla. Jako porci diváckého zážitku doporučit nemohu, jako odechovku pro pohodový lobotomický odpočinek ano.(13.11.2017)

• jatamansi

Na jedno se člověk může spolehnout, že to dobře dopadne. Nejen u Inge Lindström, ale i Rosamunde Pilcher. Dvě královny červené knihovny, kde už nejsou chudé švadlenky, ale jinak se nic nezměnilo. Když musíte sedět v práci, jako kulisa budiž. Ale věnovat tomu čas? To ani náhodou. Platí obecně o všech dílech zmíněných dam.(24.8.2008)

• carlos 2010

Inga Lindström sa v hrobe obracia. Zákaz pozerať pre deti!(9.2.2013)

Pro romantické dívky a ženské v domácnosti.... "Žehlil jsi někdy? Nežehlil!" :-D(25.8.2019)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)