Inga Lindström

Síla přátelství (E40)

(epizoda)
  • Německo Svens Vermächtnis (více)

Švédský eko-farmář Sven Carlsson prožil mládí s nerozlučným kamarádem Jonasem Berggrenem, nynějším pilotem Formule 1 a s Erin, která se vzdala studia biologie po svatbě se stockholmským farmaceutem Frankem. Po dlouhých letech se opět shledávají na jeho farmě. Sven umírá a veškerý svůj majetek zanechává právě jim. Ze začátku Jonas odmítá převzít farmu a vymlouvá se na dohodnuté podmínky. Erin se ho ale podaří přesvědčit, aby zůstal alespoň nějakou dobu, která mu pomůže přehodnotit jeho dosavadní život… (TV Barrandov)

pepo

Mohol to byt uplne v pohode nemecky televizny gyc. Ale nechapem preco musi byt hlavna hrdinka tak totalna krava/mrcha/stetka/nechapava a sebecka p**a. Takto je z toho iba klasicky nemecky televizny gyc 3/10 ()

Ashar

Tento film jsem viděl už podruhé a vůbec mne nenudil. Romantický příběh na ekofarmě v krásné přírodě. Hezký byl malý čuník, co rozverně pobíhal po farmě. ()

subic odpad!

To, co Němci umí, je posadit příběh do hezké krajiny s nějakou hezkou stavbou nebo chatou ze dřeva a k tomu nějakou hezkou velkou vodní plochou. Ale to je vše. Zbytek je naprostá slátanina. ()

Jarsey

Jistotu mám alespoň v tom, že se mi bude líbit krajina. Což i zde platilo. Za to jednu hvězdičku. A tím bych asi skončila. SPOILER: Hlavní hrdinka, ze které se vyklube, slušně řečeno nevěrnice, hlavní hrdina po smrti odkáže farmu dvěma spolužákům, aniž by se jich zeptal a nevadí mu vůbec, že o něco takového ani jeden z nich nestojí... A nakonec, jako třešnička na dortu neustále opakující se motiv rozchodu trvajícího vztahu na konci filmu, aby se hlavní hrdina/hrdinka mohl/a dát dohromady s tím svým vyvoleným/s tou svou vyvolenou, kde mě překvapuje neuvěřitelný klid opouštěného člověka, který by snad mohl potřást rukou a v klidu odejít. Nikdo se nerozčiluje, že ho jeho manžel/ka opouští, jak utopistické. ()