poster

Síla přátelství (E40) (epizoda)

 • Německo

  Svens Vermächtnis

 • Slovensko

  Svenovo dedičstvo

Drama / Romantický

Německo, 2011, 1 h 29 min

Režie:

Karola Hattop

Předloha:

Christiane Sadlo (kniha)

Scénář:

Johanna Halt

Kamera:

James Jacobs

Producenti:

Ronald Mühlfellner

Střih:

Manuela Kempf
(další profese)
 • Jarsey
  *

  Jistotu mám alespoň v tom, že se mi bude líbit krajina. Což i zde platilo. Za to jednu hvězdičku. A tím bych asi skončila. SPOILER: Hlavní hrdinka, ze které se vyklube, slušně řečeno nevěrnice, hlavní hrdina po smrti odkáže farmu dvěma spolužákům, aniž by se jich zeptal a nevadí mu vůbec, že o něco takového ani jeden z nich nestojí... A nakonec, jako třešnička na dortu neustále opakující se motiv rozchodu trvajícího vztahu na konci filmu, aby se hlavní hrdina/hrdinka mohl/a dát dohromady s tím svým vyvoleným/s tou svou vyvolenou, kde mě překvapuje neuvěřitelný klid opouštěného člověka, který by snad mohl potřást rukou a v klidu odejít. Nikdo se nerozčiluje, že ho jeho manžel/ka opouští, jak utopistické.(19.3.2018)

 • Ashar
  *****

  Tento film jsem viděl už podruhé a vůbec mne nenudil. Romantický příběh na ekofarmě v krásné přírodě. Hezký byl malý čuník, co rozverně pobíhal po farmě.(5.5.2014)

 • pepo
  *

  Mohol to byt uplne v pohode nemecky televizny gyc. Ale nechapem preco musi byt hlavna hrdinka tak totalna krava/mrcha/stetka/nechapava a sebecka p**a. Takto je z toho iba klasicky nemecky televizny gyc 3/10(29.6.2020)

 • subic
  odpad!

  To, co Němci umí, je posadit příběh do hezké krajiny s nějakou hezkou stavbou nebo chatou ze dřeva a k tomu nějakou hezkou velkou vodní plochou. Ale to je vše. Zbytek je naprostá slátanina.(23.3.2014)

 • - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)