Tajná seznamka (E48) (epizoda)

 • Německo

  Wer, wenn nicht du

 • Slovensko

  Bláznivá láska

Drama / Romantický

Německo, 2013, 1 h 29 min

Režie:

Ulli Baumann

Předloha:

Christiane Sadlo (kniha)

Producenti:

Ronald Mühlfellner

Střih:

Manuela Kempf

Kostýmy:

Cornelia Streiter
(další profese)
 • Felisr
  *

  Kristova noho! Klasický ROMBL (= romantický blábol). Ač jinak mám romantiku ráda, na tyhle stupidity nekoukám. Vyjímku jsem udělala kvůli Gedeonovi, ale teď si nedokážu odpovědět na otázku, zda kvůli bídnému scénáři neměl co hrát nebo je to vážně tak špatný herec a odpouštěli jsme mu to jen kvůli pěkné tvářičce? Jedna hvězda s odřenýma ušima.(3.1.2016)

 • topi80
  **

  Další holka od Ingy Lindström, která od slibné mětské kariéry najde štěstí na venkově. Ale pozor, tentokrát se to nestane až v průběhu filmu, ale je to už jeho výchozí pozice. Tentokrát neuloví místního vidláka, ba právě naopak, do venkovského klidu zláká finančního manažera, který to umí s čísly. Máme tam pár zápletek i zádrhelů, ale nebojte se, nakonec se všechny hlavní i postranní postavy sejdou (a to doslova), všechno se vyjasní a všechno dobře dopadne. A když se vám tato oddechovka trefí do nálady...(29.7.2018)

 • Ashar
  *****

  Johanson, Petterson, Anderson, Larisson, Svensson, jak slyším švédská jména ve filmu, připomene mi to období, když jsme sledovali hokej a naši hráli proti švédsku. Inga Lindström je svým způsobem romantická náplast na Rosamunde Pilcherovou. Její filmy jsou akčnější a rozmanitější a netočí se jenom kolem Cromwellu. Jasper získá sympatie Pernilly až tehdy, když problie celou noc, protože snědl, co neměl. Do té doby, jen za ní běhá jako ocásek a snáší útrapy její nevole, protože se mu Pernilla líbí. Hezká příroda, hezcí lidé a hlavně romantika! Nejlepší film pro společné koukání se svým miláčkem pod peřinkou v pelíšku, kafíčkem, vínečkem a dobrou mňamkou.(30.3.2014)

 • - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)