Osudová výměna (E55) (epizoda)

• Německo

In deinem Leben

Korenie lásky

Drama / Romantický

Německo, 2015, 1 h 29 min

Mně ten film až tak nudný nepřipadal. Byla to celkem zábava. Zajímalo mne, jak se Elisa popere s výzvou obnovy restaurace a jak zvládne zlenošený personál. V bance si vedla také dobře. No fandil jsem ji celý film.(18.4.2017)

• Contti

Bože to byla hrůza. Klasická německá ukázka toho jak udělat nudný film. Hudba nezní s obsahem, to by se dalo snést, zvuk zněl jak z propagačního filmu Svědků Jehovových. Pak to vedení příběhem v momentě jsem byl seriálu Ulice a za okamžik jsme skočily do Prostřen a následně do okrajových scén německého porna sedmdesátých let, bohužel bez obrazového obsahu. Střih je kapitola sama o sobě .... střihač musel být Střihoruký Edward.... šmik, šmik , nedej bože, aby divák viděl něco nemravného. Ten film musela sponzorovat katolická liga za umravnění evropského filmu. Film dobrý pro permanentně vzdychající duše toužící po vztahu úpějící pod křivdou reality. Ideální pouštět pro o nočního hlídače kolem 5 hodiny ranní. Dávám ránu z milosti - jedna hvězda za pohled na hezký dům u jezera.(5.3.2016)

tenhle film se mi přesně strefil k náladě.nenáročné ,všechno dobře dopadlo.Z té záplavy ze které jsem si mohla vybrat jsem si vybrala dobře.Pěkně se usínalo.Mělo to pár imbecilních míst třeba to duo telefonování ale to se dalo zkousnout(22.1.2017)

• mira007

Klasický romantický německý film odehrávající se ve Švédsku - tahle série filmů by se dala sledovat s cílem najdi deset rozdílů a vyhraješ psa Nováka. Pokud nebudu hnidopich najdu pozitiva: pěkná příroda, a hodně šmrncovní čtyřicítka, módní téma pořadů o vaření se projevila i tady.(4.5.2016)

Nesnáším limonády :) Ale tato písnička In my mind od neznámé německé skupiny eliasTree je totální hit. Divím se, že to ještě neoběhlo svět. Hudba všechno mění ;)(16.5.2019)

• - Natáčelo se ve Švédsku. (M.B)

• - Hlavní hrdina hraje své milé na kytaru jako profesionál. Harmonicky mu to zní, avšak levá ruka mačkající struny by kytaru takto opravdu libozvučně nerozezněla. (MJMilan)