Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nanynka je krásné děvče a umí péct nejlepší koláče v okolí. Jenom s Lojzíkem, se svým milým, se pořád škorpí. Nakonec jí Lojzík uteče do světa. Nanynka mu dá na cestu kouzelný ubrousek, který jí darovala víla Dobruška za koláč. Mnohá dobrodružství Lojzík prožije, než se stane králem a svou Nanynku si vezme za ženu. (oficiální text distributora)

Recenze (7)

panjosef 

všechny recenze uživatele

Příjemná a sympatická krátká televizní pohádka, ač není nijak novátorská a mne byla dosud prakticky neznámá než jsem na ni náhodou narazil. Je v ní spousta znázornění různých dobrých a špatných vlastností člověka a vše podané tou milou a nenucenou dětskou formou, která je podobným pohádkám vlastní. Se super hereckým obsazením, skvělá je hlavně mladá Simona Stašová jako sympatická copatá Nanynka a Jaroslava Valerie Schallerová (hehe :-) ) jako kouzelná víla. Moc fajn filmík, mne navíc bodnul a pohladil o to víc, když jsem jej sledoval večer po hafo náročné a hlučné silvestrovské kalbě :-) (komentář psán 1.1. 2011 ve 23:55) ()

otík 

všechny recenze uživatele

Černobílá hodně krátká klasická televizní studiová pohádka o Nanynce, která uměla péct úžasné koláče, a Lojzíkovi, který dostal na cestu do světa kouzelný ubrousek. Prostá a jednoduchá pohádka se vyznačuje nějakou tou písničkou, milým humorem a tradičním herectvím pana Lipského. Hezké, ale ničím zvláštní. Hudba: Jiří Václav ()

Pitryx 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá pohádka s trošku těžkopádným dějem. Scénář byl asi psán za pochodu, jinak si to neumím vysvětlit. Přesto je to milé ku odpočinku. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama