Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

GOREGASM

Buď jsem definitivně ztratil smysl pro humor, nebo Todd Phillips vyplivl do světa jeden velký pseudovtipný finanční kalkul, který si pozornost diváků určitě nezaslouží. První Kocovina byla vtipná, a přestože většinu vtipů trousil Zach Frombehindinis(ve dvojce je tragicky trapný), šlo o slušnou, originální a divokou zábavu. Dvojka je nejhorší forma recyklátu, kterou mají nést k nebesům shemale striptérky, asiati s malými penisi(y) a umaštěný Bradley Cooper. Navíc ve chvíli, kdy se na place pár minut před koncem zjeví zpívající Mike Tyson, říkám Toddu Phillipsovi hlasité FUCK YOU... 10% ()

jura-roy

Bohužel dvojka doplatila na to, že si hrála na jedničku. Nevím, proč krom města tvůrci nezměnili i něco z dějové linie, která byla vyždímána v prvním díle a na pokračování už skoro nic nezbylo. Pro mě jsou nejlepší z filmu fotky u závěrečných titulků. ()

BOURQUE

V podstate sa jedná o pokračovanie filmu č.1. Naši chlapi to opäť prehnali s tým alkoholom. Ale to, čo spravili teraz, je dvakrát väčší humus, ako v predchádzajúcej diele. Čo sa týka filmu, hudby a réžie, tak v podstate žiadna veľká zmena nenastala. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

Mortishka

Podobné ako prvá časť ale plná vtipných momentov ktoré fakt stoja zato! Od začiatku filmu až po koniec to bola jazda plná zábavy.. Zach Galifianakis znova boduje na plnej čiare tie jeho ksichty proste nemajú chybu ,plus záverečné fotografie sú vynikajúcim finálnym ukončením...Teda Ja som sa bavila a poriadne! ()

Adm.Nelson

Dramaticky a akčne lepšie ako jednotka, komediálne ale slabšie, preto hodnotenie trochu znižujem oproti prvej časti. U mňa to ale ako celok znovu fungovalo, a záverečné fotky sú opäť krásnym zlatým klincom. Nepáči sa mi, že je to tu v modrom, a chcem trojku. 8/10 ()

sadlokan

Po pařbě předtim to velkej zázrak neni a kdybych jí neviděl,tak dam možná ještě míň.Ale zase ten ukusovač uch tak překrásně zazpívá...Jinak jsou,ale všichni, ty hlavní"hrdinové"jak rozvařená rejže. ()

Troll

Téměř totožný s prvním dílem, ovšem s tím rozdílem, že co fungovalo velice dobře poprvé, podruhé už příliš ne. To je tedy hlavní nevýhoda týhle komedie. Nicméně, kdo neviděl první díl, bude se zřejmě bavit o něco více než my "zasvěcení". ()

Ben Nevis

Tento film nemusel vůbec vzniknout. Není špatný, jenom zbytečný. Vtipy jsou vtipné, zapadají do děje, ale jenom proto, že dvojka je úplná kopie jedničky včetně finálního rozuzlení. Na případnou trojku se už dívat nebudu. ()

zelda82

Aneb nepokryte ctrl-c ctrl-v prvniho dilu, kopirak pod kazdym druhym zaberem a spousta uplne zbytecnych nechutnosti...Skoda, mohlo to bejt o dost lepsi... ()

hEROic

stejne jako jednicka - drze, sproste, vtipne... ale tady se misty prekracuji meze... postupne odkryvani roho co se vlastne delo, upada do stereotypu... zaverecne fotky opet zachranuji co se da :) neco pres 60% ()

Folky

Velmi nudná kopie jedničky. Mnohé situace jsou stejné (střecha), a někdy zbytečně moc akční (člun na konci je jak z Jamese Bonda, a to nemyslím v dobrém). Doufám, že trojka bude lepší. ()

Pan_Dom

O trochu drsnější kopie prvního dílu překvapivě stále baví, dokonce věřím, že i třetí díl bude koukatelný. ()

helloween93

Stejná kvalita jako u jedničky, akorát se změnilo místo z Vegas na Bangkok. Jinak scéna s bisexuálními prostitukami je dokonalá. :D ()

Octane

Jednička byla skvělá neokoukaná věc. Ale nějak mi furt nejde do hlavy, proč udělali to samé, jen s tím rozdílem, že to přesunuli do Bangkoku. Místy to byla sranda to jo, ale zbytek mě prostě nijak nezaujal.. Trochu se bojim toho třetího dílu. ()

croxika

Ach...Skoro z každého komentáru tu čítam, že aké je to okopírované, rovnaké, úplne totožné s jednotkou, len v inom šate. Omg, ja som sa práveže potešila, že tvorcovia išli v rovnakých šľapajách, pretože tým pádom si to udržalo ten svoj nápad a to, čím je The Hangover charakteristický. Opäť som sa ani chvíľu nenudila, opäť som miestami umierala smiechom (Alan na konci tá kotva vyhodená na súši? Come on... :DDDD), opäť som si vychutnávala hlavné postavy, ich prejavy, hlášky, všetko to, čo ma na nich tak baví a úprimne by som uvítala seriálové prevedenie, aby som sa takto dokázala pri filme odviazať pravidelne. Pre mňa sú tieto "ujetosti" jedny z top komédií čo som videla a nemôžem sa dočkať tretieho pokračovania ;-) A fajčiaca opička v rifľovej veste nemala chybu! :D P.S - K dvojke som priradila o hviezdičku menej, ale to len z toho dôvodu, že v jednotke ma to prostredie Las Vegas(glanc, veľkoleposť a luxusný smrádek, ktorý film sprevádzal)bavilo proste o čosi viac. ()

BeranSon

Tady je velmi velká chyba že někdo nezměnil režiséra, Todd Philips není příliš nápaditý. Opět ovšem skvělá zábava a hlavně chaos.7/10 ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)