Pařba v Bangkoku

• USA The Hangover Part II (více)

Od Dougovy bláznivé rozlučky se svobodou uplynuly už dva roky. Nyní je na řadě Stu. Jeho nastávající ženou se má stát imigrantka Lauren z Thajska a celá svatba má proběhnout v Bangkoku. Stu si uvědomuje, jaké problémy by při jeho rozlučce mohly nastat, a tak nesouhlasí s účastí divokého Alana. S tím ale nesouhlasí Doug a Phil, a tak tedy na svatbu vyráží celá partička společně. Už při předsvatební večeři dochází k potížím, otec nevěsty řekne Stuovi, že je příliš povrchní a nevýrazný, že takového muže si pro svou dceru opravdu nepředstavoval. Aby zaplašil špatné myšlenky, tak Stu vyrazí s kamarády na pláž k táboráku, což se jeví jako nevinná zábava. Ráno se ale Phil, Stu a Alan probudí ve špinavém hotelovém pokoji v Bangkoku, aniž by si pamatovali jedinou věc z předchozího večera. Jediným z celé party, kdo zůstal, je Doug, který má za úkol krýt kamarády do doby, než se vrátí na svatbu. Stu má na obličeji stejné tetování jako Mike Tyson a Alanova hlava je pro změnu oholená až na kůži. To nejhorší ale teprve přijde. (TV Nova)

sun.eagle

Jejich zmrsk ve Vegas jsem neviděl a musím to napravit protože jejich párty v Thajsku mi způsobila takové zachvaty smíchu jako už dlouho žádná komedie. ()

sedlis

Zdarile pokracovani a rozvinuti deje. Pro mne lehce pokulhava za jednickou, ale i tak perfektni komedie s dokonalym Zachem..Bredley uz mne tak nebavil.. ()

mfanta

30% - První díl se mi hodně líbil. Přišel mi neotřelý, plný zajímavých zvratů a pozitivních WTF momentů. A závěr byl velice překvapivý. Problémem druhého dílu je, že je neuvěřitelně přesnou kopií dílu prvního. Naprosto zde chybí originální nápady, vše je jenom lehce modifikovanou verzí něčeho, co jsme viděli v jedničce. Humor zde také bohužel funguje o několik tříd níže. Jsem zklamán. ()

tompolicky

Jasně, jako v drtivé většině všech vícedílných filmů, je tato dvojka už o dost slabším odvarem jedničky. Mě to však nějak nevadilo, asi proto, že jsem to čekal a opět jsem se bavil. Super se, že se sešla kompletní čtveřice ( to bohužel u různých pokračování dnes běžné není ) + číňánek a překvápko na konec Mike T a vůůůbec neva, že i tato dvojice byla v předchozím díle, opět skvěle zapadla do děje a pobavila . Čili opět jsem se bavil. Dvě hvězdy dávám za opět precizně vyladěnou hudbu k filmu a další dvě za herecké obsazení a srandu. Velmi dobrá oddychovka. ()

Jan.Hulek

V něčem lepší než jednička,v něčem horší než jednička,ale stále celkem originální a s dobrými vtipy a námětem.Wolfpack4ever BITCHES!!! ()

Krastom

Druhý díl vydařené komedie mě bavil více, než ten první. Samozřejmě, že pokračování těžilo z úspěchu prvního dílu a bylo stejně pojato. To mi ale v tomto případě vůbec nevadilo, protože jsem se výborně bavil. Za mě čtyři hvězdy! ()

viking515

Už o niečo slabšie ako prvý diel, ale aj tu sa nájdu svetlé časti. Ako som písal pri jednotke, nečakajte zložitú zápletku, len si oddýchnite, vychutnajte a zasmejte sa. ()

TragyCZ

Pokud jste viděli Pařbu ve Vegas, tak vám tento film bude ze začátku připadat jako ten samý. Avšak postupem času zjistíte, že je to přeci jen o něco novější. Není to nějaká extra originální pecka jako Pařba ve Vegas, ale na pobavení určitě postačí :) ()

Jurys

Pokračování úspěšného filmu ve mě zanechává smíšené pocity. Na jednu stranu jsem se znovu skvěle bavil, na druhou stranu už to není taková bomba jako díl první. Srovnávání dílů normálně rád nemám, ale tady se tomu nedá vyhnout. Nemám nic proti tomu vzít úspěšný koncept a držet se ho, ale tady těch podobností bylo až moc. Naštěstí u komedií to tolik nevadí a já se znovu skvěle bavil. Jen škoda, že postava Alana už začíná být spíš otravná než zábavná a Zach Galifianakis už nebyl tou hvězdou jako v prvním dílu. Proto dvojka má o hvězdičku méně než její předchůdce. ()

Jackal07

Stejné jako jednička, ale proč jako ne? Stejně šílené nápady, stejně šílená vlčí smečka. A jako obvykle nejlepší pasáž jsou fotky z akce. ()

mistr97

Pařba v Bangkoku nepřinesla nic nového. V podstatě se jedná o ten samý film jako je Pařba ve Vegas. A pokud už se něco změnilo, tak to bylo k horšímu. Samotný formát děje, což je asi hlavní tahák této série, už byl v prvním filmu, takže chybí to překvapení, jak bláznivé věci se dají při rozlučce se svobodou vymyslet. Vtipů ubylo a i když i u prvního filmu jsem vytýkal, že jsou na hranici toho, kdy jsou ještě vtipné, tak tady se dostaly pod ni a už jsem se ani nebavil. 40 % ()

Mylan_ek

Srozumitelné pokračování zápletka sice stejná ,ale film je oživený o nový příběh za mě úspěšné pokračování. ()

Tucne.prasa odpad!

Ešte horší fekál ako jednotka. To už skutočne dnes nikto nevie natočiť komédiu, ktorá by bola nielen vtipná, ale aj slušná? Kam sa stratil inteligentný, láskavý humor? Riskol som to kvôli Thajsku, ale je to nedopozerateľné. Trojku už si isto nepustím. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (více)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (více)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (více)