Dark Blue (TV seriál)

Vnútorný nepriateľ

Drama / Krimi / Akční

USA, 2009 - 2010, 14 h 20 min (Minutáž: 42–46 min)

Dylan McDermott, Omari Hardwick, Logan Marshall-Green, Nicki Aycox, Tricia Helfer, Meta Golding, Nicci Faires, Andrea Roth, Jon Huertas, Jerry Trimble, Gbenga Akinnagbe, XiXi Yang, Irena A. Hoffman, Patrick Fischler, Eric Lange, Hassan Johnson, Kwame Patterson, Jordana Brewster, Noel Fisher, John Pyper-Ferguson, Tom Wright, Robbie Jones, Clayne Crawford, Kyle Secor, Michael Shamus Wiles, Tina Casciani, Skyler Stone, Paul Ganus, Andrew Rothenberg, Jonathan Erickson Eisley, Jesse Hlubik, Matt Carmody, Lawrence Monoson, Grant Sullivan, Victor Browne, John Patrick Jordan, Christianna Carmine, Christina Ulloa, Daniel Gadi, Richard Beatty, Jeremy Dunn, Noah Bean, Navid Negahban, Charles Halford, José Zúñiga, Vinicius Machado, Luis Moncada, Todd Stashwick, Meagan Tandy, Eric Ladin, Eric Bivens-Bush, Nicole Cannon, Alex Mauriello, Jamie McShane, S.E. Perry, Victor McCay, Monica Sanchez, James Wellington, Michael Ray Escamilla, Tucker Albrizzi, Marcos De Silvas, Mariano Mendoza, Hope Olaide Wilson, Giovanni Lopes, Nicholas Guilak, Wilmer Calderon, Jim Gleason, Josiah D. Lee, Tony Perez, Henri Lubatti, Larry Joshua, Andrew J. West, Ricky Harris, Philip Anthony-Rodriguez, LaMonica Garrett, Franco Vega, Gonzalo Menendez, Matt Bushell, Marco Morales, Anthony Martins, Kanin Howell, Malea Mitchell, René Ashton, Russell Richardson, Matt Doherty, Bee-Be Smith, John T. Woods, Joon Park, Jack Stehlin, Bill Parks, Michael B. Silver, Lucille Soong, Michael Maize

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: DajTo! = 20.11.2012, réžia slovenského znenia (Markíza 2012) = - Po pilotnej epizóde by som síce plný počet neudelil, ale séria vyzerá nádejne a mohla by sa dožiť aj druhej sezóny. K deju: DYLAN McDERMOTT hrá šéfa zvláštnej policajnej jednotky, ktorej členovia pracujú v najhlbšom utajení, čo si vyžaduje najmä dosť dobrú psychickú kondíciu. Svedčí o tom aj ich najnovší prípad - sledovanie známeho teroristu - kde šéf pojme podozrenie, že jeden člen jeho tímu zradil ... (25.7.2009)(25.7.2009)

To jsem si vždycky přála. Žít a pracovat v utajení tak tajném, že mě ani vlastní matka nepozná a nenajde, natožpak ti ostatní. Bezva seriál a máš pravdu, Luteko, holky si užijou. Já teda jo. Ale myslím, že i chlapi. Je tu všeho pro všechny, co rádi pracujou v utajení, žijí adrenalinem, lží, přetvářkou, sebezapíráním a jinýma věcma, který každý dělat nemůže. PS: Ježiš, Logan Marshall-Green je takový dareba :)!(10.3.2016)

Já tyhle "drsňácký" krimi prostě můžu. A Dark Blue má solidní tempo i sympatické herecké obsazení, v čele s charismatickým Dylanem McDermottem.(11.12.2011)

Seriál s neuvěřitelným tempem, zajímavými zápletkami a skvělými herci (teda hlavně holky si užijou :)) ... Seriál o policejní jednotce tak speciální, že o ní skoro nikdo neví ... Všichni se tam pohybují na takovém okraji zákona, že si myslíte, že každou chvíli uklouznout a skončí na straně zločinu (o tom svědčí už první díl). Seriál je to vysoce nadprůměrný a už se těším na druhou sérii :) Doporučuji ...(26.8.2010)

po prvním dílu sem byl trošku skeptickej jelikož to bylo dost předvídatelný. Ale ted po 9 dílu musim říct že tenhle seriál je fakt vymakanej. Patří do rodiny takových těch co díl to jeden případ. A v některých epizodách by se dalo říct co díl to jeden film. Vymakanost dopadání zloduchů je na vysoký urovni dramatu. No a casting wow, tohle opravdu nejsou policajti co bych chtěl potkat v noci na ulici.(18.9.2009)