Robert nečekaně a potupně končí a svým pádem totálně podpálí Nedovi půdu pod nohama a když se nebožák obrátí na jediného muže, komu si myslel, že může věřit, zjišťuje, že to bylo jen další klopýtnutí na strmé cestě za nepříjemným koncem. Malíček byl, je a bude hráčem (nebo spíš sráčem?) o trůny, jehož není radno podceňovat.(12.4.2017)

„Já jsem Tě varoval, že mi nemáš věřit.“ Naplno rozehraná titulní Hra o trůny, kterou bohužel Ned Stark, ač v mnoha věcech vyniká, hrát neumí. Na jeho úkor se tak prosazují skuteční hráči jako Cersei, Varys, Renly a hlavně Malíček, který si pro sebe ukousl podstatnou část této epizody. Scény ze Zdi a Vaes Dothrak jen sekundují tomu, co se děje v Králově přístavišti. 90 %(27.2.2016)

Samozrejme som zvedavý ako to celé v King's Landing dopadne , no je tu čosi , čo ma mierne zamrzelo ,- roztrhaný kráľov list. Kráľovo písmo by pri takejto oficialite malo zostať váženým a neznehodnoteným dokumentom. Doteraz to vyzeralo tak že si vo svete GoT na tituly a hodnosti potrpia tak prečo potom toto ?(24.9.2017)

• JohnMiller

Viem, že to už spomínali užívatelia v komentároch ale táto časť fakt definuje to, čo znamená hra o tróny. Človek nemôže nikomu veriť, podlosť a zákernosť, klamstvo a faloš ma doslova vytočili. Medzi postavami, "ktoré ťahajú za nitky na hrade" mi už nikto nie je sympatický. Toto zbytočné doťahovanie za ktoré môžu ženské a nedorozumenie aj tak určite skončí zbytočným preliatím krvi nevinných.(1.7.2016)

Další nezapomenutelná epizoda, během které se Ned Stark společně s diváky seznamuje s pravidly, na základě kterých se hra o trůny odehrává, aby během gandiozního finále zjistil, že není tím šťastným, který ve hře o trůny zvítězil. Na východě za Úzkým mořem zatím probíhá neúspěšný pokus o otravu Daenerys, za což ji manžel khal Drogo slibuje, že pro ni pomocí své koňské hordy získá Železný trůn. Na severu za Zdí pak Jon Snow odříká přísahu a stává se tak součástí Noční hlídky.(28.12.2015)