poster

Hra o trůny - Série 3 (série)

Fantasy / Drama / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2013, 9 h 4 min

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Lena Headey, Peter Dinklage, Emilia Clarke, Michelle Fairley, Iain Glen, Sophie Turner, Kit Harington, Richard Madden, Natalie Dormer, Jack Gleeson, Charles Dance, Carice van Houten, Liam Cunningham, Stephen Dillane, Oona Chaplin, Rose Leslie, Sibel Kekilli, James Cosmo, Esmé Bianco, Lucian Msamati, Ben Crompton, Luke Barnes, Mark Stanley, Daniel Portman, Ciarán Hinds, Ian McElhinney, Michael McElhatton, Elisa Lasowski, Ian Beattie, Nikolaj Coster-Waldau, Maisie Williams, Alfie Allen, Joe Dempsie, Rory McCann, Mackenzie Crook, Paul Kaye, Gwendoline Christie, Noah Taylor, Iwan Rheon, Thomas Brodie-Sangster, Ben Hawkey, Conleth Hill, Robert Pugh, Burn Gorman, Philip McGinley, Christopher Newman, Richard Dormer, Tara Fitzgerald, Kerry Ingram, Will Tudor, Shaun Blaney, Tom Brooke, Tim Plester, Charlotte Hope, Bart the Bear, Ed Skrein, Mark Killeen, Ramon Tikaram, Talitha Luke-Eardley, Alexandra Dowling, Will Champion, Patrick Malahide, Peter Vaughan, Josef Altin, Paul Bentley, Dan Hildebrand, John Stahl, Kelly Long, Grace Hendy, Darragh O'Connor, Dennis McKeever, Darran Watt, Sara Dylan, Edward Dogliani, Ross Mullan, Michael Power, Aisling Jarrett-Gavin, Max Barber, Lottie Steer, Rhys Howells, Omar Youssef, Michael Shelford, Joe Purcell, Joe Cassidy, Will Rastall, Tyrone Kearns, Cliff Barry, Gary Lightbody, Michelle Costello, Lisa Walsh, Kylie Harris, Pixie Le Knot, Timothy Gibbons, Mark Drake, Matt Butcher, Sophie Reid, Bryan Quinn, Harold James McMullan, Jamie Michie, Niall O'Donnell, Rachel Puchkoff, Stephanie Blacker, Michael Stuart, Kenneth Hadley, Sean Buckley, A.J. Kennedy, Pat McGrath, Oddie Braddell, James Bleakney, Katie Creaven, Laurence Doherty, Ciaran O'Grady, Michael Liebmann, Alex Mileman, Will O'Connell, Maro Drobnic, Marin Tudor, Roxanna Kadyrova, Jamal Ouarraq, El Hasani, Mustapha Mekanassi, Mustapha Rachidi, Isaac Hempstead-Wright, Gemma Whelan, Natalia Tena, Nathalie Emmanuel, Jacob Anderson, John Bradley, Aidan Gillen, Julian Glover, Kristian Nairn, Finn Jones, Hannah Murray, Kristofer Hivju, Dean-Charles Chapman, Art Parkinson, Diana Rigg, Anton Lesser, Ian Whyte, Ellie Kendrick, George Georgiou, Clive Russell, Josephine Gillan
(další profese)
 • Shakers
  ****

  3. séria - 89% Tretia séria ma vynikajúce a absolútne šokujúce finále, ale predošlá ma bavila trošku viac. Najzaujímavejšie s celej série okrem finále je to, že niektoré postavy dostali úplne iný rozmer, takže záporným postavám miestami fandíte, pretože vstúpili do deja ešte horšie. Oceňujem aj úvodné titulky, ktoré nie sú len na okrasu, ale slúžia hlavne ako mapa.Takéto využitie som ešte nevidel. There is No Shelter From The Storm. Oblúbený soundtrack: Mhysa.(1.7.2016)

 • kenkaku
  ***

  prakticky to samé jako druhá řada... jen s tím rozdílem že teď už vůbec nevím kdo je kdo. Třetí řada totiž zcela přímo navazuje na druhou a to bez jakéhokoliv "viděli jste". První epizodu tedy jen zírám a lovím v paměti kdo je ten chlap přivázaný na velké písmeno X nebo "ta" co poletuje kolem krále (jméno nevim... prostě toho blond namyšleného spratka co má za matku Sáru Connorovou). Děj opět poletuje mezi 5-6ti... možní sedmi (já fakt nevím) liniemi. Prostě vždycky chvilku sledujeme někoho. Sníh, "tlusťoch", holka ostříhaná na kluka, ten co spal se Sárou Connorovou (brácha toho mrňavýho), ten co nechodí (po tom jak spadl z okna, když viděl co neměl), tu co má draky, Krále Starka (Iron Mane díky za připomenutí), pak nějakýho chlapa... možná i dva... a samozřejmě vše co se šustne v tom království kde kraluje blond spratek. Určitě jsem něco vynechal. Jasně... ten na velkém písmenu X... To ale není to nejhorší. Nejhorší je, že už zcela nevím proč jednotlivé postavy dělají to co dělají nebo kam jdou (většina někam jde).(28.7.2016)

 • Frajer42
  *****

  Mám chuť napsat Marťovi, aby do hodnocení přidal šestou hvězdu, protože bez té se u tohoto seriálu dále neobejdu. Rozjezd série byl pozvolnější, ale posledních pár dílů bylo naprosto ohromujících. Zejména musím zmínit 9. díl, ve kterém na nás čeká překvápko hodné srovnání s koncem série první. Nemám co vytknout. Konečně je tu seriál, kde je hned několik hlavních dějových linií a kde se tvůrci nebojí nechat zemřít třeba hned několik hlavních postav. Neskutečně jsem se těšíval na každý díl a ještě více se těším na sérii č. 4.(3.12.2016)

 • MsUtahraptor
  ***

  Veškeré nadšení vyprchalo. Najednou je podstatně důležitější vidět tři jiné seriály (nový Hannibal, The Borgias a zbytek taktéž novýchVikings) a tlačítko PAUSE používám přespříliš často. Odvysílané díly splývají a (drobné) výtky rostou jak houby po dešti. Očekávaná UDÁLOST sezony spíše zklamala. Mínusy: Bran, Robb a Jon v lepším případě nehorázně nudí. Dvě a půl sezóny obtěžování s neknižní děvkou a její zbytečná/hloupá smrt, když se konečně začne zdát, že s ní možná i něco zamýšlí. Atd. atd. atd. TOP scény: - Vyzvedla bych alespoň všeobecně herecké výkony, především pak u Tywina, Olenny, Joffreyho a dua Jorah & Barristan. Plus příjemné překvapení ve formě valyrijštiny. Hodnocení: ***** * z 10(3.1.2016)

 • Sevcik
  *****

  Opět nevidím nic, co by seriálu v této řadě nějak významně ubralo na kráse, lépe řečeno na velkoleposti. Stále se toho děje hodně, tempo nijak nepolevilo, zabíjení, intriky a lsti neustávají, prostě si i třetí série GoT drží svou úroveň velmi vysoko. Trvám na tom, že první byla ze všech nejlepší, ale tato je minimálně stejná jako předchozí druhá, možná bych řekl, že i o něco málo lepší - je zde více překvapivých zvratů. A taky mě potěšila přítomnost Thomase Brodieho-Sangstera ve velmi zajímavé roli, na jejíž vývoj se do budoucna těším. Co na tomto seriálu taky obdivuji je i to, že díky stále přicházejícím novým informacím své postoje k jednotlivým postavám trochu obměňujete a někdy i musíte. Ještě dodávám, že tuhle sérii jsem doslova zhltl za dva nebo tři dny. Z čehož vyplývá, že je to neskutečně napínavá záležitost, která vám nedá spát a dělat něco jiného. Jsem zvědavý, jestli to tak bude i v dalších řadách... 90%(4.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace