Spor bratří Baratheonů byl vyřešen vcelku rychle a elegantně. Tyrion a Bron odhalili plány Cersei na obranu města, naštěstí se této mocné zbraně zhostil jediný z rodu Lannisterů, který používá mozek - on sám. Příběh v Qarthu je velice nudný, jediným zpestřením je divoch, který chce před zraky všech ukrást zlatou sochu.(10.2.2017)

Dějová omáčka s jednou naprosto zásadní scénou. Pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že druhá epizoda je zatím velmi nekonzistentní a příběhově roztříštěná. Uvidíme, co přinese druhá polovina.(6.5.2017)

Pátá epizoda na mě přece jen zapůsobila příznivěji než předchozí díl. I když je dějová linie Daenerys poměrně nudná, situaci zachránily události v Západozemí, kde si Arya vybrala první ze tří možností a kde po sobě jdou jeleni jako diví. I když nešlo o nic úžasného, vcelku jsem se bavil.(9.12.2017)

• JohnMiller

Smrť Lorda Renlyho tieňom zrodením čiernej mágie ma poriadne prekvapil. Ďalší vládca, ktorý sa uchádzal o železný trón je mŕtvy a opäť sú karty sveta nečakane pomiešané. Spojenectvá medzi rôznymi klanmi nedokážu vydržať ani 2 epizódy, a to ešte nikto netuší, že Daenerys zo svojimi drakmi kuje dlhšie "pykle".(3.7.2016)

Séria nám konečne začína naberať v polovici tempo. Západozemie prichádza o jedného z kráľov, Arya sa znova stretáva s Jaqen H'gharom, ktorý v jej ďalších príbehoch zohrá významnú rolu, Theon učiní zásadné rozhodnutie, Tyrion sa snaží udržať nahnutú moc Lannistrov v KP a Nočná hliadka putuje ďalej na sever...(24.8.2016)