Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dramatické události mezi válčícími rody donutí Catelyn Starkovou k útěku a správce královské pokladny, lorda Petyra Baeliše, k činu. Tyrion Lannister se dozví o tajné zbrani své sestry Cersei a hodlá toho využít. Theon Greyjoy se plaví ke Kamenitému pobřeží, aby všem dokázal, že si zaslouží jméno Ironborn. V Harrenhalu Gregora Cleganea, dostává Arya Starková určitý příslib od jednoho ze tří vězňů, kterým zachránila život během přepadení. Noční hlídka přijíždí ke starobylé pevnosti, která by mohla dočasně zastavit postup armády divochů... (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dějová omáčka s jednou naprosto zásadní scénou. Pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že druhá epizoda je zatím velmi nekonzistentní a příběhově roztříštěná. Uvidíme, co přinese druhá polovina. ()

DrobekSKS 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spor bratří Baratheonů byl vyřešen vcelku rychle a elegantně. Tyrion a Bron odhalili plány Cersei na obranu města, naštěstí se této mocné zbraně zhostil jediný z rodu Lannisterů, který používá mozek - on sám. Příběh v Qarthu je velice nudný, jediným zpestřením je divoch, který chce před zraky všech ukrást zlatou sochu. ()

Reklama

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Séria nám konečne začína naberať v polovici tempo. Západozemie prichádza o jedného z kráľov, Arya sa znova stretáva s Jaqen H'gharom, ktorý v jej ďalších príbehoch zohrá významnú rolu, Theon učiní zásadné rozhodnutie, Tyrion sa snaží udržať nahnutú moc Lannistrov v KP a Nočná hliadka putuje ďalej na sever... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Piata epizóda má o niečo odlišnejšiu atmosféru, než tie predchádzajúce a je to k dobru veci. Asi je to tým, že mi najviac sedí zasnežená hornatá krajina za múrom a tentokrát je tejto dejovej línii venovaného viac času, než obvykle. Inak postavy pokračujú v ďalších intrigách, máme tu však hneď na začiatku jednu mysterióznu vraždu a môžeme sa tešiť asi na viac akcie zo strany tohto "ducha". ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Smrť Lorda Renlyho tieňom zrodením čiernej mágie ma poriadne prekvapil. Ďalší vládca, ktorý sa uchádzal o železný trón je mŕtvy a opäť sú karty sveta nečakane pomiešané. Spojenectvá medzi rôznymi klanmi nedokážu vydržať ani 2 epizódy, a to ešte nikto netuší, že Daenerys zo svojimi drakmi kuje dlhšie "pykle". ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama