V hlavní roli Theon, který se proměnil na ukázkově barvitého megazáporáka, jehož krutost převýší snad jen král Joffrey. Scény za zdí neslané nemastné, stále nic zásadního nepověděly. Zřejmě překvápko na další série. Sekvence v Qarthu zatím poměrně haluz.(7.5.2017)

Mnoho vyhrocených situací zaplnilo šestou epizodu a já jsem se díky tomu výborně bavil. Děj se tentokrát zabýval událostmi od území za Zdí až po Královo Přístaviště včetně Daenerysiny příběhové linie, takže se mi díl zdál až příliš krátký, docela jsem litoval, že se na některých místech nezdržel déle.(10.12.2017)

Theon Greyjoy, postava ranku looser, pocítila troška slávy a hneď sa z nej stala záporná postava. Časť za stenou ma veľmi baví a tento diel som si plne užíval.(3.7.2016)

Zatiaľ najakčnejšia epizóda druhej série a možno aj doterajšieho priebehu. A zrejme aj najlepšia, uvažoval som aj nad plným hodnotením. Predsa len ale nie sú epizódy GoT stavané nejakým výrazným dramatickým oblúkom, aby nás na ich konci čakalo niečo katarzné, takže ostanem pre istotu tesne pod vrcholom. Čaká nás zopár slušných súbojov, v prípade napadnutia kráľovskej družiny aj brutálne násilie a pokus o znásilnenie. Dokonca sa budú aj trhať končatiny. Druhá polovica tejto časti už plynie v pokojnejšom tempe.(19.8.2020)

100%(5.5.2018)