• Necrotongue
  *****

  Mnoho vyhrocených situací zaplnilo šestou epizodu a já jsem se díky tomu výborně bavil. Děj se tentokrát zabýval událostmi od území za Zdí až po Královo Přístaviště včetně Daenerysiny příběhové linie, takže se mi díl zdál až příliš krátký, docela jsem litoval, že se na některých místech nezdržel déle.(10.12.2017)

 • Kaka
  ****

  V hlavní roli Theon, který se proměnil na ukázkově barvitého megazáporáka, jehož krutost převýší snad jen král Joffrey. Scény za zdí neslané nemastné, stále nic zásadního nepověděly. Zřejmě překvápko na další série. Sekvence v Qarthu zatím poměrně haluz.(7.5.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Theon Greyjoy, postava ranku looser, pocítila troška slávy a hneď sa z nej stala záporná postava. Časť za stenou ma veľmi baví a tento diel som si plne užíval.(3.7.2016)

 • Hejtmy
  ****

  Dost dobrá epizoda, kterou trochu kazí jen nepříliš přesvědčivé chování Jona Sněha (ale to je problém celého seriálu) a hlavně Robova linie s vymyšlenou lady Talisou. Scény s Theonem patří k tomu nejlepšímu, zvlášť jeho popravčí (ne)schopnosti zaujmou, a interakce Tywina s Aryou také nejsou špatné, i když jinak tomuto spojení příliš nefandím. 85 %(5.3.2016)

 • Luk Skywalker
  ****

  Sláva, že by to konečně začalo být zajímavější?!(14.8.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace