• DrobekSKS
  ****

  Stannis už je blízko a atmosféra houstne. Jediný, kdo je schopen ho zastavit svou chytrostí je Tyrion. Toho ale jako vždycky nebere nikdo vážně, snad jen Varys. Jon v zajetí divokých putuje vstříc králi za zdí a Robb si pod sebou i nadále podřezává větev. Kromě Tyriona se z hlavních postav chová logicky jen Arya.(10.2.2017)

 • Hejtmy
  ****

  Ve druhé řadě asi vůbec nejslabší díl, ve kterém se nestane v podstatě nic. Naštěstí si to všichni vynahradíme v příštím díle, který patří nejen ve druhé sérii k těm nejlepším. 70 %(8.3.2016)

 • Loki_Six
  *****

  "The Lord of Light wants his enemies burnt. The Drowned God wants his enemies drowned. Why are all the gods such vicious cunts? Where is the god of tits and wine?"(29.6.2017)

 • Kaka
  ***

  Díl ve kterém se věci posouvají dopředu na šachovnici jen velmi pomalu, většina jich dokonce stojí na místě, Ticho před bouří a příprava, pevně doufám, na finální bitvu o Kings Landing, že by konečně nestřihlou ?(7.5.2017)

 • JohnMiller
  *

  Išlo skôr o taký medzičlánok, dúfam, k veľkému finále, dej sa veľmi ďalej nepohol a už sa čaká iba na to kedy Lord Stannis vylodí a sundá toho malého smrada Joffreyho. Dúfam, že nespravia to čo vždy, že preskočia bitky. Viac menej išlo o takú nudu a bolo to predvídateľné, čo v tomto seriáli nebýva zvykom.(5.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace