Vypadá to na předčasné finále druhé řady, v tomto je pouze příprava a prakticky nic se neděje, vlastně jen dialogy postav.(17.8.2017)

• JohnMiller

Išlo skôr o taký medzičlánok, dúfam, k veľkému finále, dej sa veľmi ďalej nepohol a už sa čaká iba na to kedy Lord Stannis vylodí a sundá toho malého smrada Joffreyho. Dúfam, že nespravia to čo vždy, že preskočia bitky. Viac menej išlo o takú nudu a bolo to predvídateľné, čo v tomto seriáli nebýva zvykom.(5.7.2016)

Díl ve kterém se věci posouvají dopředu na šachovnici jen velmi pomalu, většina jich dokonce stojí na místě, Ticho před bouří a příprava, pevně doufám, na finální bitvu o Kings Landing, že by konečně nestřihlou ?(7.5.2017)

Tvůrci mi tentokrát dodali spíše slabší kousek, situace za Zdí je vykreslena tak, že mě převážně nudí, Shae je mi z duše protivná a myslím, že v seriálu není postava, která by mě takhle mocně otravovala a děj celé epizody mě nijak nenadchl, takže jsem chtěl hodnotit za tři hvězdičky, ale pak přišel rozhovor mezi Tyrionem a Varysem s humorem tak suchým, že místy doutnal a vytáhl to na čtyři.(10.12.2017)

Stannis už je blízko a atmosféra houstne. Jediný, kdo je schopen ho zastavit svou chytrostí je Tyrion. Toho ale jako vždycky nebere nikdo vážně, snad jen Varys. Jon v zajetí divokých putuje vstříc králi za zdí a Robb si pod sebou i nadále podřezává větev. Kromě Tyriona se z hlavních postav chová logicky jen Arya.(10.2.2017)