Bryanovi se zdá o tříokém havranovi, ale Osha nechce slyšet žádné podrobnosti. Robb Stark se dovídá o pádu Zimohradu a vede své vojsko k Riverrunu. Cersei se snaží varovat Joffreho před mocenskými ambicemi Margaery. Brienne a Jamie pokračují v cestě do královského přístaviště, ale narazí na problémy. Sansa je přesvědčena, že lord Baelish „Malíček" jí chce pomoci, protože miloval její matku. Lady Olenna jí odhalí důležité tajemství. Sam Tarley má potíže udržet krok se zbytky členů z Noční hlídky, které se snaží dostat na zeď. Arya se také snaží dostat do Riverrunu... (Česká televize)

pichta

Margery úplne skvelo hrá záujem o Joffreyho a jeho hračky. Je diplomatka a Joffrey je namako z nej, aspoň čosi. Threon Greyjoy dostáva odmenu, zatial nevedno od koho. Ale bude to veľké. Arya ma šťastie. John Snow si rozbieha veľkú šachovú partiu, len aby ju zvládol. Sansa stále s veľmi neistym postavením. Bran Stark postupuje, dostáva manuál od svojej hlavy. ()

Kaka

V podstatě žádný výrazný posun kupředu, jeden z nejnudnějších a nejsterilnějších dílů. Neustálé putování dává divákovi pocit, že všichni akorát neustále někam cestují. Slušné scény z Kings Landing jako obvykle a dobrý závěrečný souboj. ()

Anderton

Oproti prvej epizóde sezóny pokles v tempe, ale chápem, že informácie treba dávkovať postupne a nie vždy sa dočkáme veľkolepejších scén. Poteší mučenie jednej z hlavných postáv, hlavne teda diváka, samotného protagonistu už menej. Už mi bolo oznámené, že tretia sezóna je poňatá ako road movie, respektíve road seriál, čo ma osobne celkom teší, len dúfam, že sa pridá aj na spomínanom tempe. ()

Necrotongue

Druhá epizoda jde ve stopách té první, neodehraje se nic velkého, probíhají jen méně podstatné záležitosti, nemohu si ani užívat chytrých prohlášení Tyriona Lannistera, protože má na sobě neustále nalepenou zoufale nesympatickou Shae, aby toho nebylo málo, přibyla mi další neoblíbená postava Jojen Reed. ()

JohnMiller

Slabučký diel v ktorom stojí za zmienku iba úchvatný duel Jaimeho s mužatkou Brienne. To bolo slušné zakončenie... Príbehy Brana a Aryii ma prestali baviť. Jon Snow a Matka drakov sa naopak vôbec nehýbu dopredu a na tých som najviac zvedavý, škoda. ()

0verseer

Prvé predstavenie Jojena Reeda, ktorého osobne radím do katégorie postáv menej zaujímavých. To sa však rozhodne nedá povedať o Ramsay Boltonovi, ktorý sa tu rovnako objaví po prvýkrát, no na odhalenie jeho práveho ja si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Zato Theonova transformácia na Smraďocha sa pomaly začala, napriek tomu, že o tom ešte nevie. Zlatým klincom epizódy je súboj Jaimeho a Brienne. Inak tu máme znova 4 hviezdičkovú rutinu, ktorej môžem vytknúť len zopár nepodstatných scén. ()

Salvator

Margaery Tyrell a její babička Olenna začínají kout plány v Králově přístavišti. Brienne s Jaimem i Arya a Gendry tuší potíže. Bran Stark má sen o tříokém havranovi a na scénu přichází Ramsay Sníh. ()