• Mr.Ripley
  **

  Seriál se čím dál více vzdaluje předloze a na scéně se objevuje... humor a rock? WTF?!(25.1.2016)

 • Luk Skywalker
  ****

  Ten závěr jsem teda nečekal a pak k závěrečném titulkům pustí jakousi rockovou/punkovou skladbu to čumím. Humorná scéna, kdy se Tywin s Bronnem ptají Podricka na podrobnosti jeho sblížení s prostitutkami a rozdíl v tom, co říká otrokář a překladatelka v Astaporu, ale to již bylo v předchozím díle. Jinak na severu za zdí to vypadá zajímavě.(23.8.2017)

 • Kaka
  ****

  Opět tak trochu cestovatelská epizoda, ale přece jen už některé dějové premisy lehce krystalizují a třetí série se sune kupředu. Bohužel málo scén z hlavního města, kde je to velmi výživné, se spoustou zajímavých postav a hodně nic moc neříkajících potulovaček lesy, avšak za šokující finále přece jen palec nahoru. Po Starkovi z prvního dílu doposud největší překvapení.(12.5.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Třetí epizodu vnímám jako zatím nejvydařenější díl třetí sezóny. čištění žaludku Edmura Tullyho bylo zábavné, stěhování nábytku na setkání Malé rady a Podrickův nečekaný úspěch mě pobavily brutálně a navíc se dostaly do pohybu i události v Astaporu a za Zdí. Příběh měl tentokrát i slušnou atmosféru a výborný závěr, takže jsem byl konečně spokojen.(11.12.2017)

 • JohnMiller
  **

  Ťažká vážnosť sa vytráca a príbeh pokračuje a dokonca pôsobí už tak mechanicky, v skutku ako strategická stolová hra. Niekedy baví viac, niekedy menej (teraz menej) V tejto epizóde ma najviac bavili Brienne a Jaime. Rukojemník a väzniteľka ktorý sa nemajú radi ale musia držať spolu aby sa zachránili.(11.7.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace