Komentáře uživatelů k epizodě (13)

Tvůrci se rozhodli ozvláštnit šestou epizodu téměř nulovým vývojem děje, čímž mě nenadchli. Události, které byly pro další vývoj příběhu důležité, by se v pohodě vešly do deseti minut, na druhou stranu si na své jistě přišli fanoušci horolezeckého sportu, i když finále Ygrittina výstupu je muselo rozesmát stejně jako mě, to byl opravdu velmi slabý moment. Alespoň Malíčkův monolog v závěru stál za to.(12.12.2017)

Naprosto zbytečný díl, která kromě akční pasáže zdolávání zdi žádnou z části příběhu v podstatě nikam neposouvá. Díky krátkosti epizody se člověk nudit nestihne, ale v podobném konceptu točit celovečerák, nekoukatelné.(13.5.2017)

Ten chlapec prohrál válku, když si vzal tu holku.(22.8.2016)

• JohnMiller

Tretia séria zľahka upadá do stereotypu a mňa to prestáva baviť pozerať. Tak ,ako drží si to svoje kvality, ale stále neviem pochopiť, čo na tom toľko vidia ľudia. Už príbeh Jona v tajuplnej zemi za stenou nie je to, čo bývalo.(15.7.2016)

100%(5.5.2018)

"I see a darkness in you. And in that darkness, eyes staring back at me. Brown eyes, blue eyes, green eyes. Eyes you'll shut forever. We will meet again."(30.6.2017)

Tak jsme se prakticky nikam neposunuli, to je na tomto seriálu zajímavé, jak se někdy tolik stane a někdy za celý díl minimum událostí. Středověké horolezectví by hrdinové bez pružných lan jistě nezvládli bez újmy, jak zde bylo zobrazeno, ale bylo to na tomto díle to nejzajímavější.(27.8.2017)

Slabý díl. Je lezení na zeď a žebříkový proslov za něco stály.(20.3.2019)

Gendry se vydává na trip za strýčkem Stannisem. Jaime po svém drobném zranění prozřel a uzavřel dohodu s Boltonem. Tywin a Olenna vedou zajímavou při o tom, čí příbuzní jsou zkaženější. Jon zvládl svou zatím nejtěžší misi. Naivní Sansa je po uši zamilovaná do polykače mečů Lorase. Robb se snaží získat zpátky důvěru slizáka Freye.(12.2.2017)

Části z Králova přístaviště jsou opravdu působivé. Ať už jsou o Malíčkovi, Tyrionovi nebo Tywinovi, který svojí krutostí a chladnou racionalitou doopravdy nešetří, což, co se seriálu týče, není vůbec naškodu. Stejně tak zajímavé jsou i příběhy Brana a Aryi. Škoda jen, že se v těchto scénách děj moc neposunul. Záběry ze zdolávání zdi zakončují epizodu a s ní i jakoukoliv snahu o smysluplný scénář. Proč lezou Divocí na Zeď? To jí nemůžou obejít? To skrz ní nevede brána? To nemají obra, který by je dostal skrz bránu? Asi ne. Věřím, že důvody proč na Zeď šplhají podal G. R. R. Martin v knize dosti přesvědčivě. Avšak Benioff a Weiss na něco takového kašlou. Díky působivosti záběrů mají úspěšnost epizody stejně zaručenou... Škoda.6/10(20.7.2017)

Epizódka, v ktorej sa po príbehovej stránke toho moc neudialo. Výstup na "Zeď " je pekný a nie je veľkým tajomstvom, že tvorcovia práve na ňom postavili túto časť, ale už si to zase pýta nejaký výraznejší posun v deji. Tywinove intrigy so svadbami Tyrellov, tajuplné proroctvo kňažky o budúcnosti Aryi a fascinujúci záverečný výklad Baelisha o chaose a rebríku, ktorá zachránila tejto časti štvrtú *. Inak si už na nič významnejšie bezprostredne po vzhliadnutí nespomeniem...(27.7.2016)

Theona jsem nenáviděl, ale začiná mi ho být líto... Začínám naopak nenávidět Ramsayho :D... Setkání Melisandry s Aryou bylo velmi zajímavé.(12.12.2016)

Jedna z najlepších myšlienkových vsuviek v celom seriáli. Pravdivá, temná, desivá a jednoducho aplikovateľná aj na ten náš svet.(16.8.2017)