• Krub
  ***

  Části z Králova přístaviště jsou opravdu působivé. Ať už jsou o Malíčkovi, Tyrionovi nebo Tywinovi, který svojí krutostí a chladnou racionalitou doopravdy nešetří, což, co se seriálu týče, není vůbec naškodu. Stejně tak zajímavé jsou i příběhy Brana a Aryi. Škoda jen, že se v těchto scénách děj moc neposunul. Záběry ze zdolávání zdi zakončují epizodu a s ní i jakoukoliv snahu o smysluplný scénář. Proč lezou Divocí na Zeď? To jí nemůžou obejít? To skrz ní nevede brána? To nemají obra, který by je dostal skrz bránu? Asi ne. Věřím, že důvody proč na Zeď šplhají podal G. R. R. Martin v knize dosti přesvědčivě. Avšak Benioff a Weiss na něco takového kašlou. Díky působivosti záběrů mají úspěšnost epizody stejně zaručenou... Škoda.6/10(20.7.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Tvůrci se rozhodli ozvláštnit šestou epizodu téměř nulovým vývojem děje, čímž mě nenadchli. Události, které byly pro další vývoj příběhu důležité, by se v pohodě vešly do deseti minut, na druhou stranu si na své jistě přišli fanoušci horolezeckého sportu, i když finále Ygrittina výstupu je muselo rozesmát stejně jako mě, to byl opravdu velmi slabý moment. Alespoň Malíčkův monolog v závěru stál za to.(12.12.2017)

 • DrobekSKS
  *****

  Gendry se vydává na trip za strýčkem Stannisem. Jaime po svém drobném zranění prozřel a uzavřel dohodu s Boltonem. Tywin a Olenna vedou zajímavou při o tom, čí příbuzní jsou zkaženější. Jon zvládl svou zatím nejtěžší misi. Naivní Sansa je po uši zamilovaná do polykače mečů Lorase. Robb se snaží získat zpátky důvěru slizáka Freye.(12.2.2017)

 • 0verseer
  ****

  Epizódka, v ktorej sa po príbehovej stránke toho moc neudialo. Výstup na "Zeď " je pekný a nie je veľkým tajomstvom, že tvorcovia práve na ňom postavili túto časť, ale už si to zase pýta nejaký výraznejší posun v deji. Tywinove intrigy so svadbami Tyrellov, tajuplné proroctvo kňažky o budúcnosti Aryi a fascinujúci záverečný výklad Baelisha o chaose a rebríku, ktorá zachránila tejto časti štvrtú *. Inak si už na nič významnejšie bezprostredne po vzhliadnutí nespomeniem...(27.7.2016)

 • Kaka
  ***

  Naprosto zbytečný díl, která kromě akční pasáže zdolávání zdi žádnou z části příběhu v podstatě nikam neposouvá. Díky krátkosti epizody se člověk nudit nestihne, ale v podobném konceptu točit celovečerák, nekoukatelné.(13.5.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace