• Kaka
  ***

  Čtyřka začíná velmi vlažně. V krátkosti nám jsou představeny s lehkým odstupem času všechny hlavní postavy. Jediná akční pasáž je ta s Ohařem a Aryiou na konci (bravurně natočená) a jinak defacto lehká oťukávačka a začátek na konci předešlé série. Zatím úplně chybí vše kolem Stannise a Greyjoye - možná lehce překvapivě, na druhou stranu víc příležitostí dostávají Lannisteři, kteří nezklamou. A to je ještě potřeba podotknout, že se možná klube zajímavé charakterní proměna Jamieho, kterému unikátní Brienne možná přece jen otevřela oči.(15.5.2017)

 • Luk Skywalker
  ***

  Zatímco Jaime pouze vypadá jinak (a došlo ke změně charakteru), tak u Daaria Naharis je jiný herec (dost zásadní, kdy se z dlouho světlovlasého stane krátce tmavovlasý). Arya po boku Ohaře nachází svou další životní etapu (i když bojovnost má od prvních epizod seriálu). Zbytek se odehrávat tak, jak se dá očekávat.(6.9.2017)

 • JohnMiller
  **

  Predošlé prvé epizódy ma vždy aspoň trocha navnadili a dodali mi trocha viery, že sa seriál nebude uberať stále priamo dole. Ale tuto ma nedokázalo navnadiť už vôbec nič.. Ošarpané staré postupy ktoré už nebavia a seriál sa stále pohybuje vo svojom bludnom kruhu. Staré postavy umierajú, nové prichádzajú ale svojim spôsobom sú to kópie starých.. Absolútne am to nebaví.. Dám si prestávku.. Zatiaľ koniec!(25.7.2016)

 • 0verseer
  *****

  Veľmi slušný štart, v ktorom sa predstavia nové zaujímavé postavičky princa a kmeň kanibalov, ktorí ako správni gurmáni nikdy nepohrdnú nejakou tou čiernou vránou :D Arya a Hound/Ohař majú medzi sebou tú správnu chémiu a pri pohľade na nich si vždy spomeniem na Leona. Až na postavu Daaria, ktorý je tentoraz hraný úplne iným hercom, nemám čo vytknúť.(31.7.2016)

 • GesikCZ
  ***

  Úvod čtvrté série zachránil od dvou hvězdiček pouze závěr v gardu Aryy a Ohaře, jejichž linka mi už notnou chvilku připomíná putování zaklínače - prostě jezdí po království, občas vyvraždí nějakou hospodu nebo ležení dezertérů a jedou dál. Jejich linka je ale snad kromě událostí na severu u zdi jediná, kterou mě ještě baví sledovat. Naopak úplně nejtrapnější je linka Theona a toho druhého idiota, která snad přebíjí i nekonečné a nudné road movie Brana. Zoufale vyhlížím okamžik, kdy se, jak fanoušci tohoto seriálu říkají, všechno zázračně propojí a začne dávat smysl.(14.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace