"Led" byl roztaven, jsem zdrcen.(22.8.2016)

• JohnMiller

Je to vláčne, je to rozťahané a stále ma to nebaví.. Kedy to konečne príde a budem na to závislí ako ľudia okolo mňa? Už asi nikdy. Pre mňa opäť epizóda plná hluchých miest.. Akurát sa teším na stret Johna Snowa a tamtých darebákov ktorí odsekli ruku Jaimemu. Nemal som ho rád ale po čase som si ho obľúbil.(13.8.2016)

Ohodnotil jsem díl čtyřmi hvězdičkami hlavně kvůli rozhovorům mezi Jaimem a Bronnem a Tyrionem a Brien, kvůli závěrečné epizodě a kvůli některým pasážím Daenerysina lincolnovského tažení. S Jonem jsem se už tradičně nudil, Brandonova linie je pro mě přímo otravná a zbylé rozhovory mi připadaly zbytečné.(13.12.2017)

Ani táto epizóda ma nesklamala. 4. sezóna ma neustále baví a zatiaľ sa jej úspešne vyhýbajú hluché miesta, takže nemám dôvod ukrajovať z plného počtu pri priebežnom hodnotení. A to napriek tomu, že niektoré epizódy slúžia viacmenej len ako nutná príprava na významnejšie udalosti, ktoré sa odohrajú neskôr. Toto bola jedna z nich...(1.8.2016)

Epizoda ve které se prvních 40 minut nic závratného neděje, až závěr je docela fajn. Dojemná scéna s Brienne, konečně se probouzející Jon Snow a mysteriózní finále za doprovodu magicky podmanivého vizuálu ledového paláce.(19.5.2017)