• Wulz
  *****

  v OČEKÁVÁNÍ VÁLEK.... Někdo 5.sérii haní a já jí miluji. Není slabší a už vůbec ne špatná. Ovšem... Hostina pro vrány a Tanec s draky v 10 dílech je sice jen málo... Dost postav jako třeba Victarion, kluk z modrýma očima atd chybý....Škoda. Například ty Železné ostrovy by byly skvělí. Ale jednoznačně nejlepší seriál (ze všech) současnosti a 5.série=jeden velký ORGÁČ!(7.4.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Ako počúvam od kamarátov, vraj 5 séria za veľa nestojí a mňa, práveže od konca štvrtej série, seriál začína baviť (bolo na čase) A vstup do piatej série sa mi zdal fajn. Postavy ktoré prežili sa mi vykryštalizovali, a som skutočne zvedavý, čo sa s nimi neskoršie stane.(15.9.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Zpočátku jsem si myslel, že to první epizoda páté sezóny dotáhne alespoň na čtyři hvězdičky, ale pak tvůrci nechali v Králově Přístavišti proběhnout několik zcela zbytečných rozhovorů přihodili další porci gay soft porna, které mi opravdu nedělá dobře na oči a bylo rozhodnuto. Škoda, protože dialogy mezi Varysem a Tyrionem byly opět skvělé.(14.12.2017)

 • Frantisek.Fu
  *****

  95%(5.5.2018)

 • Kaka
  ***

  Tradičně zevrubně oprášeny všechny dějové linie. Nic převratného, ani strhujícího. V podstatě takový začáteční standart, který se konal snad v každé sérii. Ukotvení všech hlavních postav pro další díly. Nic víc, nic méně.(31.5.2017)