v OČEKÁVÁNÍ VÁLEK.... Někdo 5.sérii haní a já jí miluji. Není slabší a už vůbec ne špatná. Ovšem... Hostina pro vrány a Tanec s draky v 10 dílech je sice jen málo... Dost postav jako třeba Victarion, kluk z modrýma očima atd chybý....Škoda. Například ty Železné ostrovy by byly skvělí. Ale jednoznačně nejlepší seriál (ze všech) současnosti a 5.série=jeden velký ORGÁČ!(7.4.2016)

Tradičně zevrubně oprášeny všechny dějové linie. Nic převratného, ani strhujícího. V podstatě takový začáteční standart, který se konal snad v každé sérii. Ukotvení všech hlavních postav pro další díly. Nic víc, nic méně.(31.5.2017)

Zpočátku jsem si myslel, že to první epizoda páté sezóny dotáhne alespoň na čtyři hvězdičky, ale pak tvůrci nechali v Králově Přístavišti proběhnout několik zcela zbytečných rozhovorů přihodili další porci gay soft porna, které mi opravdu nedělá dobře na oči a bylo rozhodnuto. Škoda, protože dialogy mezi Varysem a Tyrionem byly opět skvělé.(14.12.2017)

Ták , trocha slabší úvod no je potrebné si ujasniť od akého bodu kto začína ,je to už tak trochu v GoT tradícia. Celkom zaujímavé sú plány Tyriona a Varysa ,spojenectvo s Daeneris by mohlo padnúť vhod keďže Khaleesi sa z Meereenu nedarí pohnúť ďalej. A záverečná poprava Manceho nájazdníka je celkom silná scéna, uvidíme aký osud postihne divokých.(23.10.2017)

Ako počúvam od kamarátov, vraj 5 séria za veľa nestojí a mňa, práveže od konca štvrtej série, seriál začína baviť (bolo na čase) A vstup do piatej série sa mi zdal fajn. Postavy ktoré prežili sa mi vykryštalizovali, a som skutočne zvedavý, čo sa s nimi neskoršie stane.(15.9.2016)