• Kaka
  ***

  Nezáživná epizoda plná minimálních posunů. Slouží spíše jako budování atmosféry a rovnání karet pro pozdější epizody. Což v tomto případě působí zcela zbytečně, protože je v podstatě už po prvních dvou dílech páte epizody jasně rozdáno a čeká se už jen až to "bouchne" na všech frontách.(4.6.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "They held each other close and turned their backs upon the end. The hills that split asunder and the black that ate the skies; The flames that shot so high and hot that even dragons burned; Would never be the final sights that fell upon their eyes. A fly upon a wall, the waves the sea wind whipped and churned — The city of a thousand years, and all that men had learned; The Doom consumed it all alike, and neither of them turned"(4.7.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Další standardní epizoda páté sezóny. Padla různá rozhodnutí, na severu se chystají dvě tažení (jedno válečné a jedno evakuační), ale děj byl opět zoufale plytký a prakticky nic nového nepřinesl. Závěr s Tyrionem a Jorahem byl tím jediným, co stálo opravdu za zmínku a pokud někdo během tohoto dílu usnul, tohle ho/ ji mohlo probudit.(15.12.2017)

 • Hejtmy
  ****

  Na Severu se konečně začíná něco dít, a to jak na Zdi, kde se Jon pomalu ale jistě chystá do Tvrdodomova, tak na Zimohradu, kde se rozjíždí hra Boltonů se Sansou. Také příběh Joraha s Tyrionem konečně baví, Valyrie byla vizuálně pěkná, škoda, že dostala tak málo prostoru (ale kdo ví, třeba se tam někdy vrátíme). 75 %(3.4.2016)

 • JohnMiller
  **

  Presne ako píšu kolegovia. Ono sa tu v podstate nič neudialo, akurát na niektorých dôležitých miestach sa udiali zásadné rozhodnutia.. . Akcie takéhoto typu vyvolá reakcie, riadne.. Ale nie v tejto epizóde.(25.9.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace