Arya trénuje. Jorah s Tyrionem narazí na otrokáře. Trystane a Myrcella plánují svou budoucnost. Jaime a Bronn dorazí do cíle. Píseční hadi zaútočí. (HBO Europe)

Kaka

Opět téměř o ničem. Příliš dlouhá příprava a kecání. Sled událostí, které budou následovat v posledních dílech je jasný. Škoda, že se prostřední částí série musíme v podstatě pronudit a procupitat přes spoustu nedůležitých miniodpoček a dějové vaty. Nebýt dobře vyobrazené houstnoucí atmosféry ve Winterellu, divák by si z této epizody po 5ti minutách nepamatoval skoro nic. ()

Anderton

Pre mňa konečne po čase plnohodnotná epizóda, kde to šľape vo všetkých dejových líniách. Poteší najmä návšteva "stĺpovej sály" s prekvapivými rekvizitami, ale celkovo je táto epizóda vizuálne vypiplanejšia než viacero predchádzajúcich. Snáď sa bude tempo v druhej polovici sezóny zvyšovať a máme tu dokonca aj sľubný cliffhanger, otázka je, či z posledného záberu tvorcovia niečo vyťažia. ()

Necrotongue

Stále čekám na změnu k lepšímu a stále marně. Pátá sezóna se buď nepovedla, nebo jsem ji nepochopil, ale s knihou jsem žádný problém neměl. Jaimeho cesta za záchranou Myrcelly vyznívá hodně naivně, Píseční hadi, kteří mi v knize přišli zajímaví, mě v seriálu zoufale nebaví, Aryina linie mě momentálně spíše nudí, takže veškeré naděje upírám k severu. ()

JohnMiller

Jój, škoda, že tak rýchlo skončil príbeh Jaimeho a Bronna. Neznášam na tomto seriáli to (a to by mi vadilo asi aj v knihe(, že parádne rozohraný dej so slušnými postavami sa rýchlo bez vyvrcholenia skončí. Buď zajatím alebo smrťou. No a čo sa týka svadby Severu.. Niekto by si zaslúžil už konečne zomrieť... Ramsey, najnenávidenejšia postava hneď po Jofreym. ()

Luk Skywalker

Nebýt hláškující dvojice Jaime a Bronn, tak se ani nezasměju a zabojují si. Druhá mužské dvojice si vyzkouší zrušené otrokářství. Aryin výcvik či co to je nechápu, ale proto asi každý nemůže být "nikým", ale něco v tom tuším. Na Severu se začne šukat. ()

DrobekSKS

Jaime s Bronnem se utkají s Písečnými hady. Tyrion s Jorahem se dostávají do zajetí otrokářů. Cersei jedná nejprve s Malíčkem a poté s Olennou. Nejvyšší Vrabčák ukázal, že se s ním musí počítat. Sansa se vdala za Ramseyho... ()

0verseer

"Až získame princeznu, co dál?" "Rád improvizuji." "To vysvětluje tu zlatou ruku." Dynamickejšie ako predchádzajúca časť, ale akosi začínam mať pocit, že niektoré scény šlo natočiť aj lepšie. ()

Tumbik

Peter Dinklage předvedl opět úžasný výkon, scény s Aryou jsou podle mě zbytečně natahované a nudné - navíc vůbec nechápu, co to znamená být "nikým"... Hodně zmatené... ()