Opět téměř o ničem. Příliš dlouhá příprava a kecání. Sled událostí, které budou následovat v posledních dílech je jasný. Škoda, že se prostřední částí série musíme v podstatě pronudit a procupitat přes spoustu nedůležitých miniodpoček a dějové vaty. Nebýt dobře vyobrazené houstnoucí atmosféry ve Winterellu, divák by si z této epizody po 5ti minutách nepamatoval skoro nic.(4.6.2017)

Nemôžem povedať že nič sa nedeje , práve naopak príbeh sa po celý čas poriadne komplikuje a je len ťažké odhadnúť čo z toho nakoniec bude .No spôsob akým to piata séria podáva mi moc nelahodí ,stále mám dojem že je tam priveľa vaty a naopak toho čo dianie skutočne posúva vpred je len veľmi málo. Dúfam že čoskoro nastane veľký tresk silný aspoň ako red wedding tretej série .(26.10.2017)

Stále čekám na změnu k lepšímu a stále marně. Pátá sezóna se buď nepovedla, nebo jsem ji nepochopil, ale s knihou jsem žádný problém neměl. Jaimeho cesta za záchranou Myrcelly vyznívá hodně naivně, Píseční hadi, kteří mi v knize přišli zajímaví, mě v seriálu zoufale nebaví, Aryina linie mě momentálně spíše nudí, takže veškeré naděje upírám k severu.(15.12.2017)

"A girl is not ready to become no one, but she's ready to become someone else."(4.7.2017)

• JohnMiller

Jój, škoda, že tak rýchlo skončil príbeh Jaimeho a Bronna. Neznášam na tomto seriáli to (a to by mi vadilo asi aj v knihe(, že parádne rozohraný dej so slušnými postavami sa rýchlo bez vyvrcholenia skončí. Buď zajatím alebo smrťou. No a čo sa týka svadby Severu.. Niekto by si zaslúžil už konečne zomrieť... Ramsey, najnenávidenejšia postava hneď po Jofreym.(25.9.2016)