Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Arya trénuje. Jorah s Tyrionem narazí na otrokáře. Trystane a Myrcella plánují svou budoucnost. Jaime a Bronn dorazí do cíle. Píseční hadi zaútočí. (HBO Europe)

Recenze (14)

JohnMiller 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jój, škoda, že tak rýchlo skončil príbeh Jaimeho a Bronna. Neznášam na tomto seriáli to (a to by mi vadilo asi aj v knihe(, že parádne rozohraný dej so slušnými postavami sa rýchlo bez vyvrcholenia skončí. Buď zajatím alebo smrťou. No a čo sa týka svadby Severu.. Niekto by si zaslúžil už konečne zomrieť... Ramsey, najnenávidenejšia postava hneď po Jofreym. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět téměř o ničem. Příliš dlouhá příprava a kecání. Sled událostí, které budou následovat v posledních dílech je jasný. Škoda, že se prostřední částí série musíme v podstatě pronudit a procupitat přes spoustu nedůležitých miniodpoček a dějové vaty. Nebýt dobře vyobrazené houstnoucí atmosféry ve Winterellu, divák by si z této epizody po 5ti minutách nepamatoval skoro nic. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pre mňa konečne po čase plnohodnotná epizóda, kde to šľape vo všetkých dejových líniách. Poteší najmä návšteva "stĺpovej sály" s prekvapivými rekvizitami, ale celkovo je táto epizóda vizuálne vypiplanejšia než viacero predchádzajúcich. Snáď sa bude tempo v druhej polovici sezóny zvyšovať a máme tu dokonca aj sľubný cliffhanger, otázka je, či z posledného záberu tvorcovia niečo vyťažia. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále čekám na změnu k lepšímu a stále marně. Pátá sezóna se buď nepovedla, nebo jsem ji nepochopil, ale s knihou jsem žádný problém neměl. Jaimeho cesta za záchranou Myrcelly vyznívá hodně naivně, Píseční hadi, kteří mi v knize přišli zajímaví, mě v seriálu zoufale nebaví, Aryina linie mě momentálně spíše nudí, takže veškeré naděje upírám k severu. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (1)

  • Táto epizóda drží za rok 2015 rekord v najväčšom počte stiahnutí za 24 hodín od televíznej premiéry. Konkrétne zaznamenala 3,5 milióna stiahnutí. (Kub_ees)

Reklama

Reklama