• JohnMiller
  **

  Opäť časť kde sa skoro nič nedialo. Akurát Tyrion stretol Daenerys, čo pre mňa znamená, konečne nejaké silnejšie prepojenie medzi západom a východom. Bavila ma Bronnova sexuálna lekcia s jedom a záver kde sa Cersei vymknú z pod kontroly fanatický veriaci.(26.9.2016)

 • Kaka
  ***

  Stepování na místě. Stále. Všechno už je dávno jasné a čeká se jen na zavelení do útoku. Proto jsou některé dialogové balasty dost nepochopitelné. Například vše v Kings Landing s Vrabčáky je tak trochu wtf.(5.6.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Hmmm, tak ani po sedmé epizodě nepřišla žádná změna. Stannisovy síly uvízly ve sněhu jako 6. armáda u Stalingradu, Jon se v minulém dílu rozhodl, v tomto začíná svůj plán uskutečňovat a všechno kolem něj je děsivě roztahané. Doopravdy mě bavilo jen Tyrionovo trnité putování za Daenerys.(15.12.2017)

 • Luk Skywalker
  ****

  Jak se obrátí fanatici proti tomu, kdo jim zařídil vzestup, nejvyšší vrabčák není jen chudý mnich, za kterého se vydává. Tyrion se konečně dostal k Daenerys a jiný starý Targaryem umírá (sice vedlejší, ale zajímá postava, osud od knihy rozdílný). Sansa je opět v hajzlu, už by na to měla být holka zvyklá. Bronn si zpívá a má k tomu pěkné vizuální představení, při kterém by zapřel úplně všechno :-).(21.8.2018)

 • Samuel7
  *****

  Zakončení s Cersei, kdy se proti ní nakonec vše obrátí, je jednoduše skvělé. Ze splněného snu v noční míru během několika minut. Lena Headey je úžasná herečka! Bez ní by seriál postrádal šťávu.(17.6.2016)