Sansa na Orlom hniezde vyzerala konečne sebavedomo ,bohužiaľ zdanie niekedy klame a tak je jej príbehová linka zas plná šikany a ďalšieho parchanta čo ju spôsobuje. Naopak stretnutie Tyriona a Daenerys bolo v skutku nápadité a som zvedavý čo z toho ďalej bude. A hlavná téma piatej série „Sektári“ zdá sa graduje , no je pre mňa mierne nepochopiteľná v zmysle celého príbehu a tým aj stráca svoj efekt .(26.10.2017)

• JohnMiller

Opäť časť kde sa skoro nič nedialo. Akurát Tyrion stretol Daenerys, čo pre mňa znamená, konečne nejaké silnejšie prepojenie medzi západom a východom. Bavila ma Bronnova sexuálna lekcia s jedom a záver kde sa Cersei vymknú z pod kontroly fanatický veriaci.(26.9.2016)

Zakončení s Cersei, kdy se proti ní nakonec vše obrátí, je jednoduše skvělé. Ze splněného snu v noční míru během několika minut. Lena Headey je úžasná herečka! Bez ní by seriál postrádal šťávu.(17.6.2016)

Na moment, kdy se Daenerys konečně setká s Tyrionem, jsem se hodně těšil, protože toto se ani v knize ještě nestalo, a zklamán jsem nebyl. Docela dobré je ještě zatčení Cersei, jinak epizoda nic moc. 75 %(5.4.2016)

Stepování na místě. Stále. Všechno už je dávno jasné a čeká se jen na zavelení do útoku. Proto jsou některé dialogové balasty dost nepochopitelné. Například vše v Kings Landing s Vrabčáky je tak trochu wtf.(5.6.2017)