• JohnMiller

Opäť časť kde sa skoro nič nedialo. Akurát Tyrion stretol Daenerys, čo pre mňa znamená, konečne nejaké silnejšie prepojenie medzi západom a východom. Bavila ma Bronnova sexuálna lekcia s jedom a záver kde sa Cersei vymknú z pod kontroly fanatický veriaci.(26.9.2016)

Jak se obrátí fanatici proti tomu, kdo jim zařídil vzestup, nejvyšší vrabčák není jen chudý mnich, za kterého se vydává. Tyrion se konečně dostal k Daenerys a jiný starý Targaryem umírá (sice vedlejší, ale zajímá postava, osud od knihy rozdílný). Sansa je opět v hajzlu, už by na to měla být holka zvyklá. Bronn si zpívá a má k tomu pěkné vizuální představení, při kterém by zapřel úplně všechno :-).(21.8.2018)

Stepování na místě. Stále. Všechno už je dávno jasné a čeká se jen na zavelení do útoku. Proto jsou některé dialogové balasty dost nepochopitelné. Například vše v Kings Landing s Vrabčáky je tak trochu wtf.(5.6.2017)

Zakončení s Cersei, kdy se proti ní nakonec vše obrátí, je jednoduše skvělé. Ze splněného snu v noční míru během několika minut. Lena Headey je úžasná herečka! Bez ní by seriál postrádal šťávu.(17.6.2016)

Hmmm, tak ani po sedmé epizodě nepřišla žádná změna. Stannisovy síly uvízly ve sněhu jako 6. armáda u Stalingradu, Jon se v minulém dílu rozhodl, v tomto začíná svůj plán uskutečňovat a všechno kolem něj je děsivě roztahané. Doopravdy mě bavilo jen Tyrionovo trnité putování za Daenerys.(15.12.2017)