Arya dělá při tréninku pokroky. Sansa konfrontuje starého přítele. Cersei bojuje. Jon se vydává na cestu. (HBO Europe)

Kaka

Konečně ! Sice bych první akci čekal jinde, ale i tak nám tvůrci poskytli bezprecedentní velkofilmovou bitvu, která evokuje to nejlepší z Pána Prstenů apod. Jdeme do velkolepého finále. ()

Anderton

Piata sezóna sa konečne rozbehla. A to v ôsmej epizóde. Prvá polovica je opäť klasická vykecávačka, i keď dialógy sú viac menej k veci a nemáte dojem, že sa iba naťahuje stopáž. A to najmä preto, že sa konečne tvárou v tvár zoznamujú Tyrion a Danereys, k tomuto stretnutiu raz muselo dôjsť. Druhá polovica pripraví jednu z troch doterajších najväčších bitiek seriálu a je skutočne na čo sa pozerať, už to tu komentovali viacerí, tak to netreba zbytočne rozmazávať. ()

Necrotongue

Už jsem ani nedoufal, že by třetí sezóna přišla s epizodou, která by mě opravdu bavila. A vida, stalo se. Měl bych k tomu, co jsem viděl, pár faktických připomínek, ale měl jsem velkou radost z toho, že se nenudím, takže si je nechám pro sebe a uděluji osmému dílu plnou palbu. ()

ArsenalEagle

Naprosto nejlepší bitevní scenérie, jakou jsem si mohl přát. Jedna z nejlepších epizod. Škoda, že nebyla pojednána tak jako Bitva o Černý hrad nebo Černovodu. Mít celý díl na sever od zdi, asi bych se roztekl blažeností. ()

JohnMiller

Nebyť tej vsuvky fanatických veriacich v Kingslanding (bože ako ich neznášam) Dal by som aj plní počet *. Pre mňa ide zatiaľ o najlepšiu epizódu celého seriálu. Jon Snow vstúpil na územie divokých, no trvalo príliš dlho než ich presvedčil, že jediná možnosť ich prežitia bude ísť s ním na juh. Divoký otáľali a tak keď sa už rozhodli a začala sa preprava na lode, napadla ich horda bielych chodcov. Boje boli prekrásne natočené, išlo o momenty kedy nešetrili rozpočtom. a už sa nám aj ukázal kráľ Bielych chodcov ktorý mení mŕtvoly na zombie. ()

Luk Skywalker

Skvělá půlepizodní bitva jinak by to zapadlo mezi další díly v této sérii. Někdo zde píše o nelogičnosti, mě se zdá, že těch bílých zmrdů je miminum, takže jejich armáda sestává z kostlivců a zombie a po bitvě stejně doplní stavy. Sansa se dovídá pravdu o svých mladých bratrech, Arya se stává někým jiným. Cersei ač ji nemám rád, tak je pro seriál důležitá, takže ani uvěznění nebude její konec. ()

Pichloza

Jedna z nejlepších epizod seriálu. Z Poslední scény kdy Jon a Night King na sebe koukají a kdy Night King pouhým zvedáním rukou zvětšuje svou armádu mi udělalo normálně husí kůži. Bohužel všichni víme jak celá tahle linka s chodci dopadla v poslední řadě. ()

Likan7

Když čekáš 47 dílů na to, až přijde TO, kvůli čemu na ten seriál koukáš. Dosavadní vrchol seriálu. Mrazivý, temný, parádní, skvělý...takhle chci Hru o trůny až do konce ku*va! ()