• marhoul
  *

  Co to bylo?! Poprvé jsem rozčarovaná u tohoto seriálu. Natahovaná, nezábavná, místy dokonce otravná a ubíjející slátačka. (Tím myslím například slepou Nikdo nebo scénu s Vrabčákem) Stále dokola, nic neříkající, ubohé!!!! Trapné pokusy o žerty s oblíbeným liliputem. Ta scéna byla k čemu???? Blbá kamera a scénář fakt na kopanec. Obávám se, aby se v tomto duchu nejelo dál...(13.5.2016)

 • Luk Skywalker
  ***

  Tahleta epizoda je trochu nudnější, u některých postav se nic neděje, přesto jsou v záběru (Daenerys) a některé neukázaly vůbec (ti dva co pro ní mají jet), celkově je Meereen v tomto díle o ničem. John se vrátil z druhého břehu a nebaví ho žít. Bran je zvědavý, ale minulost je mu (i divákům) dávkována. Arya se stává Nikým.(10.9.2018)

 • darkrobyk
  *****

  Jsem spokojen. Jednotlivé díly chápu jako součást celku, takže samostatné hodnocení je dosti ošemetné. To, že Martin rozjel děj na pěti místech, není pro seriál zrovna ideální. Jak zachytit všechno to dění v pěti liniích současně? Scénáristům nezávidím, ale dle mého se jim daří. A že se někde více povídá? Intrikuje? Pak si vzpomenu na Hostinu pro vrány. Mně se líbila moc, ale ti, co raději akce, ji spíše přetrpěli. Jenže hra o trůny není jen akce, tady jde ještě více právě o intriky. Sníh jasný, Arya skvělá....Daenerys, byť jí autoři možná chystají ještě velkou roli (jak se v knižní předloze zdálo), bych klidně nechal popravit. Rickon? No, tak to mi opravdu připomnělo Martina. Pokud tohle tvůrci dotáhnou do konce....pak to bude jako život. To nejlepší vám většinou vezme... Stále marně čekám na Catelyn Stark. Tak už ji zatraceně neschovávejte a sem s ní!(10.5.2016)

 • Necrotongue
  **

  Tak jo, už jsem se smířil s tím, že to lepší nebude. Arthur Dayne měl obrovskou slabinu, proti dvěma a více protivníkům bojoval jako bůh, ale když proti němu stál jen jeden, trvalo mu to jako psovi pastva. Ale nelogičností tady bylo opět tolik, že asi nemá cenu se zastavovat u každé. Zajímalo by mě, kdo udělal stále prudnějšímu Branovi za jeho pobytu v jeskyni tak "fešácký" sestřih? Epizoda opět obsahovala mnoho rozhovorů a monologů o ničem a soutěž v "Kdo dál dočůrá" v Králově Přístavišti a to vše bylo převelice "zajímavé".(16.12.2017)

 • Nach
  *****

  Po předchozích zvratech mírné zklidnění. Celek ale skvěle funguje a návaznost je maximální. Je jasné, že zde se již jednotlivé linky nebudou nadále rozdělovat a spojovat. Autoři jakoby osvobození od knižní předlohy nabrali druhý dech. A já jim s chutí fandím. Jsem moc zvědav, co postavy potká dál. 85%(23.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace