Nastala chyba při přehrávání videa.
 • marhoul
  *

  Co to bylo?! Poprvé jsem rozčarovaná u tohoto seriálu. Natahovaná, nezábavná, místy dokonce otravná a ubíjející slátačka. (Tím myslím například slepou Nikdo nebo scénu s Vrabčákem) Stále dokola, nic neříkající, ubohé!!!! Trapné pokusy o žerty s oblíbeným liliputem. Ta scéna byla k čemu???? Blbá kamera a scénář fakt na kopanec. Obávám se, aby se v tomto duchu nejelo dál...(13.5.2016)

 • Kaka
  ****

  Zajímavá dějová alternativa v podobě flashbacků. Čistý šermířský souboj, který ve Hře o trůny nemá obdoby. Dokonce ještě lepší než ten s Oberynem, ačkoliv zdaleka ne tak emocionálně silný pochopitelně. Posun doznala i Arya a v hlavním městě to vypadá, že se budou brzy dít velká věci. Snad jen Daenerys stagnuje a čeká na záchranu.(8.6.2017)

 • 0verseer
  ****

  Ako je vôbec možné, že vždy sa mi vždy splní v ďalšej epizóde to, čo si žiadam aby tam bolo? Komentár k prvej epizóde v zmysle: Prečo sme tak dlho nevideli Brana? Následne v druhej epizóde bol. Druhá epizóda: Uvidíme ešte Neda Starka v dospelej podobe? A čuduj sa svete ,v tretej epizóde bol! Aj keď vtedy som dúfal, že to bude Ned Stark v podaní Beana. Ale nevadí, snáď v tej ďalšej sa splní aj toto... :D Inak ide o epizódu z kategórie "vykecávacích", teda až na súboj z minulosti a záverečnú popravu. Trocha škoda, že Ser Arthur Dayne nedostal viac priestoru, aby sa lepšie predstavil. Aj počas tej krátkej chvíle sa javil, že by mohol patriť do kategórie tých zaujímavejších naprieč postavami. A obávam sa, že narozdiel od Neda už ďalšiu šancu v spomienkach nedostane...(8.8.2016)

 • Luk Skywalker
  ***

  Tahleta epizoda je trochu nudnější, u některých postav se nic neděje, přesto jsou v záběru (Daenerys) a některé neukázaly vůbec (ti dva co pro ní mají jet), celkově je Meereen v tomto díle o ničem. John se vrátil z druhého břehu a nebaví ho žít. Bran je zvědavý, ale minulost je mu (i divákům) dávkována. Arya se stává Nikým.(10.9.2018)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Z flashbacku jsem puvodne nemel velkou radost, ale treti epizoda me vyvedla z omylu. Sledovani mladeho Eddarda a jejich akce byla nejlepsi cast tohoto dilu. Moc bych si pral prequelovy spin off. Jinak se dej posouva milovymi kroky. Scena na Male rade byla skvela, konecne se posunula Aryina linie a Jon? Zaver na Castle Black byl famozni!(10.5.2016)