• Hejtmy
  ****

  Po předchozí epizodě plné zvratů muselo přijít mírné uklidnění. Opět mě nudily Arya a Daenerys, naopak zajímavě se vyvinula linka na Černém hradě, kde upřímně netuším, jak hodlají tvůrci v ději pokračovat (a jsem za to rád). Nejlepším momentem byla Tower of Joy, kde se vyloženě těším na další flashbacky. Chundeláče je škoda... 80 %(10.5.2016)

 • JohnMiller
  ***

  Zatiaľ to vyzerá, že sa 6 séria dostáva u mňa na úroveň štvrtej, čo znamená, že ma to začína celkom baviť. Nečakane sa vrátila moja najobľúbenejšia postava, potrestala zradcov a rozhodne nevyzerá tak, že sa chystá opäť odísť. Daenerys, emancipované dievča ktoré mi prekáža, sa opäť dostala do problémov, čo je super ale predpokladám, že ju z toho Mr. Friend zone s ostatnými vysekajú.(23.10.2016)

 • darkrobyk
  *****

  Jsem spokojen. Jednotlivé díly chápu jako součást celku, takže samostatné hodnocení je dosti ošemetné. To, že Martin rozjel děj na pěti místech, není pro seriál zrovna ideální. Jak zachytit všechno to dění v pěti liniích současně? Scénáristům nezávidím, ale dle mého se jim daří. A že se někde více povídá? Intrikuje? Pak si vzpomenu na Hostinu pro vrány. Mně se líbila moc, ale ti, co raději akce, ji spíše přetrpěli. Jenže hra o trůny není jen akce, tady jde ještě více právě o intriky. Sníh jasný, Arya skvělá....Daenerys, byť jí autoři možná chystají ještě velkou roli (jak se v knižní předloze zdálo), bych klidně nechal popravit. Rickon? No, tak to mi opravdu připomnělo Martina. Pokud tohle tvůrci dotáhnou do konce....pak to bude jako život. To nejlepší vám většinou vezme... Stále marně čekám na Catelyn Stark. Tak už ji zatraceně neschovávejte a sem s ní!(10.5.2016)

 • Necrotongue
  **

  Tak jo, už jsem se smířil s tím, že to lepší nebude. Arthur Dayne měl obrovskou slabinu, proti dvěma a více protivníkům bojoval jako bůh, ale když proti němu stál jen jeden, trvalo mu to jako psovi pastva. Ale nelogičností tady bylo opět tolik, že asi nemá cenu se zastavovat u každé. Zajímalo by mě, kdo udělal stále prudnějšímu Branovi za jeho pobytu v jeskyni tak "fešácký" sestřih? Epizoda opět obsahovala mnoho rozhovorů a monologů o ničem a soutěž v "Kdo dál dočůrá" v Králově Přístavišti a to vše bylo převelice "zajímavé".(16.12.2017)

 • SimcaJB
  ***

  Třetí díl, je bohužel za hodnocením první dvou epizod. Žádná pořádná akce, která by posunovala příběh rychle kousek po kousku, spíše dlouhé rozhovory, které mají posunovat děj kousek po kousku a měnit názory lidí. Samozřejmě, že se objeví i nějaká smrt, ale tu už očekáváme a je spravedlivá, ne jako v předchozích dílech. Nečeká nás nic, co bychom nečekali a fanoušci seriálu v to nedoufali.(10.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace