• SpaceOdyseus
  *****

  Dej se trosku zpomalil, uz neutika takovym zavratnym tempem, ale stale se neco deje. K tomu dostavame skvele dialogy a vygradovane sceny. Treba monolog Nejvyssiho Vrabcaka, kdy kamera pomalu najizdela na jeho oblicej, byla lahudka. A to ani nemluvim o Daenerys pred radou Khalu, nebo o diskuzi Jona, Sansy a Thormunda. Proste serialova spicka sestou sezonu jeste nezavahala.(17.5.2016)

 • tynusxxx_
  *****

  Daenerys se konečně probrala! Poslední přibližně dvě série mi přišla její dějová linka nezáživná a nebavila mě, dokonce jsem si místy říkala, že už by ji mohl George R. R. Martin oddělat... V této epizodě ale ukázala, že její postava má stále co nabídnout. Dočkali jsme se i návratu Malíčka, který mi opravdu scházel a určitě ještě vývoj událostí v Západozemí pořádně ovlivní. Tenhle díl mi přišel celkově velmi povedený, pro mě asi zatím nejlepší z šesté série.(16.5.2016)

 • SimcaJB

  Díl je lepší než ten předchozí, mnoho věcí se začíná hýbat k lepšímu pro důležité postavy. To co v předcházejících epizodách a sériích trvalo několik dílů, případně i celou sérii, tak se vyřešilo za krátký čas. Samozřejmě i tady je několik nově mrtvých lidí, ale to tolik fanoušky nebolí, a tak ani tento díl není tolik krvavý a překvapivý, jak byly předchozí. Spíše se více jedná a vyjednává, aby bylo důležitým lidem dobře.(17.5.2016)

 • Hejtmy
  ****

  Další kvalitní epizoda šesté série. Nepřipadá mi, že by děj začal tímto dílem gradovat, protože šestá série víceméně graduje už od svého prvního dílu, ale těším se, co nám tvůrci ještě přichystají. Jsem rád, že byla v tomto díle vynechána nejnudnější dějová linie (Arya), naopak hodně prostoru dostala Zeď a Daenerys. Chyběly mi Branovy vize, ale podle upoutávky se jich dočkáme příště. 85 %(18.5.2016)

 • Nach
  *****

  Tak k onomu spojování jednotlivých linek zde již dochází prakticky. Zároveň je jasné, že vše začíná směřovat k jedné velké bitvě o Zimmohrad. Jestli k ní dojde v této sérii, těžko soudit. Vše se ale hýbe, spojuje a paktuje i rozpadá. Je to radost pozorovat a čekat, k čemu to povede. Čekají nás každopádně velké věci. 85%(23.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace