Tak k onomu spojování jednotlivých linek zde již dochází prakticky. Zároveň je jasné, že vše začíná směřovat k jedné velké bitvě o Zimmohrad. Jestli k ní dojde v této sérii, těžko soudit. Vše se ale hýbe, spojuje a paktuje i rozpadá. Je to radost pozorovat a čekat, k čemu to povede. Čekají nás každopádně velké věci. 85%(23.5.2016)

• SimcaJB

Díl je lepší než ten předchozí, mnoho věcí se začíná hýbat k lepšímu pro důležité postavy. To co v předcházejících epizodách a sériích trvalo několik dílů, případně i celou sérii, tak se vyřešilo za krátký čas. Samozřejmě i tady je několik nově mrtvých lidí, ale to tolik fanoušky nebolí, a tak ani tento díl není tolik krvavý a překvapivý, jak byly předchozí. Spíše se více jedná a vyjednává, aby bylo důležitým lidem dobře.(17.5.2016)

Slušná časť (až na dejovú linku s Daenerys, bože ako ju neznášam, vždy si všetko vydobí a pritom to je obyčajná emancipovaná krava, hehe, ktorá toho veľa nevie). Po tých všetkých vraždách, znásilneniach a zle som bol rád, že táto epizóda sa niesla v takom celkom kladnom duchu (samozrejme až na upálených khalov). Stretnutie dvoch postáv ktoré sa nevideli 6 sérií sa parádne vydarilo.(28.10.2016)

Prvá a posledná scéna, úplne skvelá. Naša blonďatá ombucmanka dostala dvoch nápadníkov. Touto časťou sa začína 6. séria rozbehovať a mať grády. Čo ukážu ďalšie časti, to uvidíme dúfame, že dobre. Jeden z najlepších a 2. najdôležitejší diel zo 6. série. Kto má rád hlavného predstaviteľa (výborná otázka), bude vedieť, čo je prvé. /85 %/(16.5.2016)

Daenerys se konečně probrala! Poslední přibližně dvě série mi přišla její dějová linka nezáživná a nebavila mě, dokonce jsem si místy říkala, že už by ji mohl George R. R. Martin oddělat... V této epizodě ale ukázala, že její postava má stále co nabídnout. Dočkali jsme se i návratu Malíčka, který mi opravdu scházel a určitě ještě vývoj událostí v Západozemí pořádně ovlivní. Tenhle díl mi přišel celkově velmi povedený, pro mě asi zatím nejlepší z šesté série.(16.5.2016)