Prvá a posledná scéna, úplne skvelá. Naša blonďatá ombucmanka dostala dvoch nápadníkov. Touto časťou sa začína 6. séria rozbehovať a mať grády. Čo ukážu ďalšie časti, to uvidíme dúfame, že dobre. Jeden z najlepších a 2. najdôležitejší diel zo 6. série. Kto má rád hlavného predstaviteľa (výborná otázka), bude vedieť, čo je prvé. /85 %/(16.5.2016)

Drogové přišli o své vůdce, tak je sjednotí Daenerys, které ti dva "stopaři" konečně najdou. Tyrion jedná za královnu draků. Sansa se setká s Jonem a vůbec je Černý hrad setkávací místo pro tento díl. Theon se vrací domů, sestra není nadšená, ale prý ji podpoří. Co se týče Králova přístaviště, tak se konečně něco plánuje proti Vrabčákovi.(28.10.2018)

• Necrotongue

Čtvrtá epizoda přinesla naprosto uvěřitelné dobrodružství v temných uličkách (???!!!) Vaes Dothrak. Se nám ti nomádi nějak zabydleli, civilizace je evidentně na postupu a s ní přichází i urbanizace. V Tyrionově řešení situace v Zálivu otrokářů jsem našel značné trhliny a debaty s nejvyšším septonem jsou nudné a otravné. Abych si připomněl, jaký je Ramsay hajzl, vrací se na scénu Osha (na chvíli) a Daenerys opět vychází nezraněná z plamenů (Teď nevím, došly tvůrcům nápady, nebo už dlouho neprovětrala prsa?).(16.12.2017)

Tak k onomu spojování jednotlivých linek zde již dochází prakticky. Zároveň je jasné, že vše začíná směřovat k jedné velké bitvě o Zimmohrad. Jestli k ní dojde v této sérii, těžko soudit. Vše se ale hýbe, spojuje a paktuje i rozpadá. Je to radost pozorovat a čekat, k čemu to povede. Čekají nás každopádně velké věci. 85%(23.5.2016)

Daenerys se konečně probrala! Poslední přibližně dvě série mi přišla její dějová linka nezáživná a nebavila mě, dokonce jsem si místy říkala, že už by ji mohl George R. R. Martin oddělat... V této epizodě ale ukázala, že její postava má stále co nabídnout. Dočkali jsme se i návratu Malíčka, který mi opravdu scházel a určitě ještě vývoj událostí v Západozemí pořádně ovlivní. Tenhle díl mi přišel celkově velmi povedený, pro mě asi zatím nejlepší z šesté série.(16.5.2016)