Slušná časť (až na dejovú linku s Daenerys, bože ako ju neznášam, vždy si všetko vydobí a pritom to je obyčajná emancipovaná krava, hehe, ktorá toho veľa nevie). Po tých všetkých vraždách, znásilneniach a zle som bol rád, že táto epizóda sa niesla v takom celkom kladnom duchu (samozrejme až na upálených khalov). Stretnutie dvoch postáv ktoré sa nevideli 6 sérií sa parádne vydarilo.(28.10.2016)

Tak k onomu spojování jednotlivých linek zde již dochází prakticky. Zároveň je jasné, že vše začíná směřovat k jedné velké bitvě o Zimmohrad. Jestli k ní dojde v této sérii, těžko soudit. Vše se ale hýbe, spojuje a paktuje i rozpadá. Je to radost pozorovat a čekat, k čemu to povede. Čekají nás každopádně velké věci. 85%(23.5.2016)

Další kvalitní epizoda šesté série. Nepřipadá mi, že by děj začal tímto dílem gradovat, protože šestá série víceméně graduje už od svého prvního dílu, ale těším se, co nám tvůrci ještě přichystají. Jsem rád, že byla v tomto díle vynechána nejnudnější dějová linie (Arya), naopak hodně prostoru dostala Zeď a Daenerys. Chyběly mi Branovy vize, ale podle upoutávky se jich dočkáme příště. 85 %(18.5.2016)

S příchodem Sansy na Černý hrad se dostavilo i značné zlepšení scénáře. Sever skvělý. Malíček pokračuje ve hraní Hry o trůny. Tyrion konečně přišel se smysluplným plánem, jak zachránit otroky a ukončit válku. Jorahovo putování za Daenerys má jen minimum chyb. Daenerysina linka se posune o obrovský skok dopředu. Události v Králově přístavišti jsou stále více působivé a pro jednou i smysluplné. Železné ostrovy a Zimohrad taktéž. 8,5/10(17.9.2017)

Prvá a posledná scéna, úplne skvelá. Naša blonďatá ombucmanka dostala dvoch nápadníkov. Touto časťou sa začína 6. séria rozbehovať a mať grády. Čo ukážu ďalšie časti, to uvidíme dúfame, že dobre. Jeden z najlepších a 2. najdôležitejší diel zo 6. série. Kto má rád hlavného predstaviteľa (výborná otázka), bude vedieť, čo je prvé. /85 %/(16.5.2016)