• Necrotongue

A to se mi svého času seriál tak líbil... První Braavosan, kterého jsem viděl učil Aryu šermovat, ona mezitím zřejmě postoupila na vyšší level a má se z ní stát ninja, tipuji podle výcviku. Dění v Králově Přístavišti už mi leze vyloženě na nervy, to je taková blbost, že už se na to skoro nedá dívat. Děkuji tvůrcům za detailní lékařské okénko a doufám, že příště přijdou s vyšetřením prostaty.(16.12.2017)

• JohnMiller

Táto epizódka síce pootvorila niektoré mysteriózne prvky seriálu. Odkiaľ pochádzajú Bieli chodcovia, či prečo ten retard Hodor dookola opakuje svoju prezývku, dokonca aj na akciu došlo ale nejako ma to nezaujalo. Ono tu bolo nechané priveľa priestoru dejovým linkám ktoré ma až tak moc netankujú. Aryia, Bran či Daenerys.(28.10.2016)

Zatiaľ najlepšia epizóda prvej polovičky VI. sezóny. Voľba nového vodcu Železných ľudí je veľmi dobre natočená, rovnako ako rozlúčenie Daenerys a Joraha (som zvedavý, či sa mu podarí splniť rozkaz) a konfrontácia Varysa s kňažkou. Všetko ale prebíja samotný záver, ktorý patrí medzi to najsilnejšie, čo sme mali možnosť v GoT doposiaľ vidieť. (8.8.2016)

Jack Bender je jistota. Dokázal to s Lost a do GoT taky přinesl svěží vánek jako vždy skvěle odsýpající epizody s mnoha silnými momenty. Ale TEN moment byl samozřejmě jen jeden. Hold the Door!(23.5.2016)

Ano, tomu se rika storytelling. Sest serii se buduje postava, vytvarime si s ni vztah, jen aby v tomto dile byla cela jeji minulost obracena na hlavu a my zjistili, ze jeji osud byl nalajnovan presne do tohoto bodu od prvni stranky prvni knizky/scenare. Emocionalnejsi konec epizody tu dlouho nebyl. K tomu dostaneme skvele zrezirovane a podane sekvence z divadla, z 12 tisice let stare historie, ze Cerneho Hradu, nebo z kralovolby. Krest, ktery ji nasleduje a ktery se prolina s uprkem Greyjoyu, je famozni.(24.5.2016)