• KoRner
  ***

  Už sa to začína podobať na telenovelu. Arya sa po šiestich sériach vrátila na úplný začiatok, takže jej dejová linka bola viacmenej zbytočná. Brana zachraňuje niekto, kto je úplne odnikiaľ, zbytočne oživená postava no a Daenerys si podrobuje drancovačov a znásilňovačov sľubmi o vojne, ale nikoho nenapadne, že čo bude s nimi robiť potom.(30.5.2016)

 • Necrotongue
  *

  Šestá epizoda- to byl už opravdu průser. Děj vůbec neměl hlavu ani patu, logika zřejmě definitivně spáchala sebevraždu, a když chci napsat něco k dění v Králově Přístavišti, napadají mě jen výrazy do osmnácti let nepřístupné. Ale dvě záležitosti musím pochválit. Malý Sam se několikrát zatvářil jako Petr Čtvrtníček a Daenerys si odskočila za skálu, aby zpod svého roucha vytáhla draka. Navíc dokázala (nevím kdy) nevyzpytatelného tvora změnit v naprosto poslušného mazlíčka. Jak říkám, logika to má za sebou.(16.12.2017)

 • 0verseer
  ***

  Zbytočne veľa času na môj vkus dostáva Sam, ktorý spolu so svojou vyvolenou tvorí veľmi tragickú dvojicu, na ktorú je vskutku utrpenie sa dlhšie pozerať. Prečo namiesto nich tvorcovia nevenujú viac času zaujímavejším postavám ako Baelish, Bronn alebo Bratstvu bez praporcov, ktoré už vyše 2 sezón úspešne ignorujú? Inak diel nie je zlý, aj keď som sa tešil na boj v Kráľovom prístavisku (a ešte viac by som privítal Jaimeho nápad zahrňujúci Bronna :D), len škoda tej ignorancie niektorých dejových línií ako napr. aj udalostí v Dorne, kde vražda princa Dorana prakticky doposiaľ nemala žiadne následky...(9.8.2016)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Tentokrat to je za 4. Celkove je to trosku pomalejsi dil a ve strasne nabite seste serii to je znat. Je to hlavne diky Samovi. Bylo fajn konecne videt jeho rodinu, ale trvalo vecne nez se dobrali k vysledku, ktery jsme stejne od zacatku ocekavali. Druha navsteva divadla take nebyla tak zajimava jako posledne. Alespon, ze Aria konecne vyrazila neco konat. Zbytek byl klasicky nadstandart, kde vycnivala hlavne scena na schodech Velkeho Septa.(31.5.2016)

 • mourek10100
  *****

  Jack Bender je seriálová jistota. Předcházející epizoda se mi líbila o maličko víc, ovšem obsahem je to opět neskutečně natřískaná. Když jsem byl na marathonu páté řady a viděl všechny díly dohromady, tak už to na mě nemělo takový efekt, jako napoprvé, těžko ale říct, jak je možné, že ne že si šestá řada drží svojí laťku, ale pořád neskutečně graduje. Snad nedojde k nějakému pocitu vyhoření, ovšem zatím se k tomu vůbec neschyluje, finální řada bude naprosto monstrózní.(31.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace