Tenhle díl tedy opravdu nic moc, až na Daenerys, která mi od smrti Droga přišla nezajímavá, konečně se v šesté sérii pomalu ale jistě probouzí a opět si získává mé sympatie. Objevilo se zde spousty starých postav, což je sice fajn, ale na druhou stranu mě jejich dějové linky nebaví (zatím tedy v této epizodě). Celkově mi přišel dnešní díl nezáživný a slabý.(30.5.2016)

Tentokrat to je za 4. Celkove je to trosku pomalejsi dil a ve strasne nabite seste serii to je znat. Je to hlavne diky Samovi. Bylo fajn konecne videt jeho rodinu, ale trvalo vecne nez se dobrali k vysledku, ktery jsme stejne od zacatku ocekavali. Druha navsteva divadla take nebyla tak zajimava jako posledne. Alespon, ze Aria konecne vyrazila neco konat. Zbytek byl klasicky nadstandart, kde vycnivala hlavne scena na schodech Velkeho Septa.(31.5.2016)

Už sa to začína podobať na telenovelu. Arya sa po šiestich sériach vrátila na úplný začiatok, takže jej dejová linka bola viacmenej zbytočná. Brana zachraňuje niekto, kto je úplne odnikiaľ, zbytočne oživená postava no a Daenerys si podrobuje drancovačov a znásilňovačov sľubmi o vojne, ale nikoho nenapadne, že čo bude s nimi robiť potom.(30.5.2016)

Aktuálne zápletky v seriály negradujú plynulo a tak sa po dvoch lepších epizódach dostaví útlm a prináša diel plný nudných a roztržitých pasáží .Samwell a Gilly dostávajú príliš veľa priestoru , povedal by som , v dosť nevhodnej chvíli . Arya svojou nerozhodnosťou tak tiež dáva zabrať .No najviac ma mrzí situácia v King's Landing kde sa to konečne schyľovalo k nejakému radikálnejšiemu riešeniu , namiesto toho som sa však dočkal ďalšieho známeho intrigovania a manipulácie s postavami ,- téma fanatici tak stále prežíva a na môj vkus už príliš dlho. V dohľadnej dobe by to mohol zachrániť sever , uvidím, tento seriál je totiž dosť nevyspytateľný a to myslím v dobrom ale aj v zlom slova zmysle.(9.11.2017)

• Mitin

menší SPOILERY uvnitř textu! - Jeden z nejslabších dílů nejen 6. série, ale i celé GOT. Díl z většiny jen slabší dějové linie této série, moc ukecané, bez klasických zvratů, nuda. Stanou se dvě věci - největší klišé GOT, kde se zase z ničehonic, uprostřed největší prdele, objeví jezdec a zachrání Brana, objevil se Benjo, kterého už nikdo nepamatuje (vážně, kdo to je?) a v King's Landing to, co mohl každý očekávat, že k poražení těch Vrabčáků zase nedojde. Aspon že Daenerys už má zase draky, na jak dlouho? Díl, na který jsme čekali další týden, zklamání a bohužel už ve druhé půlce série.(30.5.2016)