Zlomený muž (S06E07) (epizoda)

 • USA

  The Broken Man

Fantasy / Drama / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2016, 56 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ***

  Suverénně nejzbytečnější díl šesté epizody. Vsuvka s Ohařem zbytečná, Arya v Bravosu je ke konci jen naznačená, samozřejmě natažená do další epizody a bitva o Winterfell stále v nedohlednu. Snad se to povede v příštích dílech. Místo toho se tady tajtrdlíkuje o Riverrun a Daenarys není přítomna vůbec. Rychle ja poslední díly, ty zřejmě konečně budou stát za to.(10.6.2017)

 • 0verseer
  *****

  "Máš lepší instinkty než kdokoliv ve vojsku Lannistru." "To je totéž jako mít větší péro než kdokoliv v armádě Neposkvrněných..." Aj keď sa v tejto epizóde de facto nebojovalo, aj tak musím priznať, že sa mi páčila. Najmä preto, že sa na scénu vrátil Bronn a ešte jeden starý známy. :) "Je to starý muž." "Ty máš jednu ruku. Sázim na toho dědka..." PS: Blackfish je jeden z najväčších badass frajerov, akí chodia po Westeros, takto uzemniť Jaimeho som ešte nikoho nevidel.(9.8.2016)

 • Necrotongue
  **

  Tvůrci do seriálu obsadili mého oblíbence Iana McShanea, což mě na pár desítek vteřin nadchlo, než jsem zjistil, jakou hraje postavu, pak mě opět nadchli tím, že už ji nehraje.To byl pěkný zvrat. Doufal jsem, že je logika po svém pokusu o sebevraždu v minulé epizodě jen vážně zraněná, ale byla to marná naděje, je opravdu mrtvá. A další a další stupidní kecy v hlavním městě, to je neštěstí.(16.12.2017)

 • 1mArc0
  ***

  Zaujímavá psychologická hladina a zvraty, konečne! Niekto sa dozvie niečo zaujímavé. Dejová línia, trošku slabšia od tých predchádzajúcich a trošku by bolo potrebné podrobnejšie vysvetlenie chovanie daných postáv, ktoré bolo v predchádzajúcich sériach. Hádam sa duša GOT nestratí, pretože týmto dielom začína absencia! Réžia mohla o trochu lepšia. Slušná dobrá časť. /60 %/(6.6.2016)

 • Summerisle
  ****

  Síce tempo stagnuje a dej sa posúva v pred len veľmi pomáli no siedmi diel s výstižným názvom "The Broken Man" mi nejako neprekážal .Návšteva vážených severských rodov potešila, tak tiež som sa radoval z prítomnosti Bronna .Ale najväčší zážitok mám rozhodne z nečakaného návratu mojej obľúbenej postavy a aj herca Iana McShanea ,- ktorý si v rámci jej novej dejovej linky strihol malú rolu v GoT .(9.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace