Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zatímco Jaime zvažuje své možnosti, Cersei odpovídá na požadavek. Tyrionovy plány přinášejí ovoce. Arya čelí nové zkoušce. (HBO Europe)

Videa (1)

Z natáčení  - David Benioff, D.B. Weiss

Recenze (26)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já už bych si ani netroufl tipnout, že by tvůrci mohli přijít s ještě horším dějem než v předchozí epizodě, ale to oni zase ano. Mrtvá logika už se zvolna rozkládá a z toho smradu se líhnou v hlavách scénáristů takové perly jako vydání Řekotočí bez boje, atletický víceboj s čerstvě rozkuchaným břichem a neotřelé využití draka k provedení výsadku v obleženém městě namísto spálení útočící flotily. Šestá sezóna vykolejila hned na začátku, ale setrvačnost jí dovoluje působit stále další škody. ()

LEATHERFAC 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Nejznámějšího trpaslíka na světě..." dobrej dvojsmyslnej vtípek tvůrců... Je pravda, že Dinglage alias Tyrion zjevně trumfnul i Paklíče z Pevnosti Bojárd  :-))  Ohař taky skvěle hláškuje - asi nikdy jsem se u popravy tak nenasmál: "Všichni sakra umřem...kromě tohohle" nebo Ohař loudí: "Vykuchám aspoň jednoho" odpověď: "ne" Ohař: "Useknu jednu ruku". Odpověď: Dali jsme ti dva ze tří, z respektu ke tvé ztrátě...to je velkorysé..."  Ohař: "Banda mazlíků..."  :-D No Arya to na konci dobře "zapíchla"... ta blonďatá zlá čubka mi bude chybět, i když jsme se nedozvěděli proč chudáka Aryu tak nesnášela.  Jaqen H'ghar ne. Ze začátku to byla sympatická postava, ale od přesunu do Bravosu už mi lezl na nervy spíš i s tím jejich mnohotvářným bohem. ()

Reklama

Coleator 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kdyby se nemávalo, možná bych dal i čtyři... Ale ty závěrečný scény byly fakt hloupý... Nejdřív mávačka, potom na vrchol obrovský pyramidy dopadne něco strašně velikýho a všichni jsou překvapený, že to byl drak a potom závěrečná pronásledovačka s umírajícím nikým, pardon Aryou... Ať se to v devátý epizodě kouká sakra rozjet, protože poslední díly začalo všechno docela stagnovat... ()

SpaceOdyseus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Skvely dil, kde zazaril hlavne Clegan. Shledani s Bratrstvem a slovni vymeny mezi nim a Dondarionem byly moc prijemne. Doufam, ze se k nim prida a budou se jim tvurci venovat. Divacky potencial tu je veliky. Aria me moc potesila, jeji honicka mestem byla jako z Bourna (s primhourenym jednim okem) a vyvrcholeni bylo, jak se patri. Ale nejlepsi byl zase stejne muj oblibenec Bron, setkani s Podem bylo pohlazeni na dusi. Jinak tu bylo nasili, intriky, politikareni. Vse jak ma byt. ()

zdenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Sandor je můj nový osobní favorit. Tenhle týpek tady hraje roli posledního skauta. Před ničím se nezastaví a má super hlášky. Navíc se umí perfektně ohánět sekerou. Naopak Aryina linka je pro tuto sezonu mým největším zklamáním. Mikado terminátor z ní udělá řešeto, ona se prospí a ráno si zaběhne půlmaraton. Jasně, létají tam draci a chodí nemrtví, ale toto prostě, WTF? ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama