• Kaka
  ****

  Tak akorát vyrovnané. Idealní množství Kings Landing, kde se pomalu chystá malá revoluce, vkusně vyobrazená platonická láska Jamieho Lannistera a Brienne, nezvykle zábavné a napínavé scény s Aryou v Bravosu a Mereen v obléhání, které vypadá vcelku pompézně. Devátý a desátý díl budou zřejmě prvotřídní zakončení šestky.(11.6.2017)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Skvely dil, kde zazaril hlavne Clegan. Shledani s Bratrstvem a slovni vymeny mezi nim a Dondarionem byly moc prijemne. Doufam, ze se k nim prida a budou se jim tvurci venovat. Divacky potencial tu je veliky. Aria me moc potesila, jeji honicka mestem byla jako z Bourna (s primhourenym jednim okem) a vyvrcholeni bylo, jak se patri. Ale nejlepsi byl zase stejne muj oblibenec Bron, setkani s Podem bylo pohlazeni na dusi. Jinak tu bylo nasili, intriky, politikareni. Vse jak ma byt.(14.6.2016)

 • zdenur
  ****

  Sandor je můj nový osobní favorit. Tenhle týpek tady hraje roli posledního skauta. Před ničím se nezastaví a má super hlášky. Navíc se umí perfektně ohánět sekerou. Naopak Aryina linka je pro tuto sezonu mým největším zklamáním. Mikado terminátor z ní udělá řešeto, ona se prospí a ráno si zaběhne půlmaraton. Jasně, létají tam draci a chodí nemrtví, ale toto prostě, WTF?(4.7.2016)

 • Coleator
  ***

  Kdyby se nemávalo, možná bych dal i čtyři... Ale ty závěrečný scény byly fakt hloupý... Nejdřív mávačka, potom na vrchol obrovský pyramidy dopadne něco strašně velikýho a všichni jsou překvapený, že to byl drak a potom závěrečná pronásledovačka s umírajícím nikým, pardon Aryou... Ať se to v devátý epizodě kouká sakra rozjet, protože poslední díly začalo všechno docela stagnovat...(13.6.2016)

 • Hejtmy
  ****

  Bohužel další nudnější epizoda. Potěšil mě Ohař, ostatní linie (Arya, KL, Řekotočí) naopak zklamaly. Pokud pro mě byl nejzajímavější moment epizody Bronnův monolog o šoustání Jaimeho s Brienne, tak je něco špatně. Píšu to už počtvrté za sebou, ale opravdu doufám, že od příští epizody bude mít seriál zase nějaký děj, protože těchto vycpávek už bylo v šesté sérii opravdu moc. 70 %(14.6.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace