Tak akorát vyrovnané. Idealní množství Kings Landing, kde se pomalu chystá malá revoluce, vkusně vyobrazená platonická láska Jamieho Lannistera a Brienne, nezvykle zábavné a napínavé scény s Aryou v Bravosu a Mereen v obléhání, které vypadá vcelku pompézně. Devátý a desátý díl budou zřejmě prvotřídní zakončení šestky.(11.6.2017)

Skvely dil, kde zazaril hlavne Clegan. Shledani s Bratrstvem a slovni vymeny mezi nim a Dondarionem byly moc prijemne. Doufam, ze se k nim prida a budou se jim tvurci venovat. Divacky potencial tu je veliky. Aria me moc potesila, jeji honicka mestem byla jako z Bourna (s primhourenym jednim okem) a vyvrcholeni bylo, jak se patri. Ale nejlepsi byl zase stejne muj oblibenec Bron, setkani s Podem bylo pohlazeni na dusi. Jinak tu bylo nasili, intriky, politikareni. Vse jak ma byt.(14.6.2016)

Sandor je můj nový osobní favorit. Tenhle týpek tady hraje roli posledního skauta. Před ničím se nezastaví a má super hlášky. Navíc se umí perfektně ohánět sekerou. Naopak Aryina linka je pro tuto sezonu mým největším zklamáním. Mikado terminátor z ní udělá řešeto, ona se prospí a ráno si zaběhne půlmaraton. Jasně, létají tam draci a chodí nemrtví, ale toto prostě, WTF?(4.7.2016)

Kdyby se nemávalo, možná bych dal i čtyři... Ale ty závěrečný scény byly fakt hloupý... Nejdřív mávačka, potom na vrchol obrovský pyramidy dopadne něco strašně velikýho a všichni jsou překvapený, že to byl drak a potom závěrečná pronásledovačka s umírajícím nikým, pardon Aryou... Ať se to v devátý epizodě kouká sakra rozjet, protože poslední díly začalo všechno docela stagnovat...(13.6.2016)

Bohužel další nudnější epizoda. Potěšil mě Ohař, ostatní linie (Arya, KL, Řekotočí) naopak zklamaly. Pokud pro mě byl nejzajímavější moment epizody Bronnův monolog o šoustání Jaimeho s Brienne, tak je něco špatně. Píšu to už počtvrté za sebou, ale opravdu doufám, že od příští epizody bude mít seriál zase nějaký děj, protože těchto vycpávek už bylo v šesté sérii opravdu moc. 70 %(14.6.2016)