Sandor 'The Hound' Clegane: There was a time I would have killed all seven of you just to gut these three. Thoros of Myr: You're getting old, Clegane. Sandor 'The Hound' Clegane: [kicks barrel out from under man wearing noose] He's not. Thoros of Myr: The Lord of Light is keeping Beric alive for a reason. He gave a failed, drunk priest the power to bring him back for a reason. We are part of something larger than ourselves. Sandor 'The Hound' Clegane: Lots of horrible shit in this world gets done for something larger than ourselves.(9.7.2017)

Tak akorát vyrovnané. Idealní množství Kings Landing, kde se pomalu chystá malá revoluce, vkusně vyobrazená platonická láska Jamieho Lannistera a Brienne, nezvykle zábavné a napínavé scény s Aryou v Bravosu a Mereen v obléhání, které vypadá vcelku pompézně. Devátý a desátý díl budou zřejmě prvotřídní zakončení šestky.(11.6.2017)

Povážlivý oslí můstek před velkým (doufám) devátým dílem. Arya se konečně vymanila z pomyslných okovů a Hound vzal do ruky sekeru. Těšil jsem se, že zombie Hora sejme víc těch parchantů, ale i tak to bylo dost brutální. Snad mě mrzí jedině smrt té herečky, ale doufám, že už nebude žádné divadelní představení, protože ty mě celkem nudily. Opět jsem se vesměs dobře bavil, takže velká spokojenost. Seriál si pořád drží vysokou laťku a bitva s otrokáři jsitě bude stát za to.(13.6.2016)

Bohužel další nudnější epizoda. Potěšil mě Ohař, ostatní linie (Arya, KL, Řekotočí) naopak zklamaly. Pokud pro mě byl nejzajímavější moment epizody Bronnův monolog o šoustání Jaimeho s Brienne, tak je něco špatně. Píšu to už počtvrté za sebou, ale opravdu doufám, že od příští epizody bude mít seriál zase nějaký děj, protože těchto vycpávek už bylo v šesté sérii opravdu moc. 70 %(14.6.2016)

Skvely dil, kde zazaril hlavne Clegan. Shledani s Bratrstvem a slovni vymeny mezi nim a Dondarionem byly moc prijemne. Doufam, ze se k nim prida a budou se jim tvurci venovat. Divacky potencial tu je veliky. Aria me moc potesila, jeji honicka mestem byla jako z Bourna (s primhourenym jednim okem) a vyvrcholeni bylo, jak se patri. Ale nejlepsi byl zase stejne muj oblibenec Bron, setkani s Podem bylo pohlazeni na dusi. Jinak tu bylo nasili, intriky, politikareni. Vse jak ma byt.(14.6.2016)