• Kaka
  ****

  Tak akorát vyrovnané. Idealní množství Kings Landing, kde se pomalu chystá malá revoluce, vkusně vyobrazená platonická láska Jamieho Lannistera a Brienne, nezvykle zábavné a napínavé scény s Aryou v Bravosu a Mereen v obléhání, které vypadá vcelku pompézně. Devátý a desátý díl budou zřejmě prvotřídní zakončení šestky.(11.6.2017)

 • zdenur
  ****

  Sandor je můj nový osobní favorit. Tenhle týpek tady hraje roli posledního skauta. Před ničím se nezastaví a má super hlášky. Navíc se umí perfektně ohánět sekerou. Naopak Aryina linka je pro tuto sezonu mým největším zklamáním. Mikado terminátor z ní udělá řešeto, ona se prospí a ráno si zaběhne půlmaraton. Jasně, létají tam draci a chodí nemrtví, ale toto prostě, WTF?(4.7.2016)

 • Coleator
  ***

  Kdyby se nemávalo, možná bych dal i čtyři... Ale ty závěrečný scény byly fakt hloupý... Nejdřív mávačka, potom na vrchol obrovský pyramidy dopadne něco strašně velikýho a všichni jsou překvapený, že to byl drak a potom závěrečná pronásledovačka s umírajícím nikým, pardon Aryou... Ať se to v devátý epizodě kouká sakra rozjet, protože poslední díly začalo všechno docela stagnovat...(13.6.2016)

 • Necrotongue
  *

  Já už bych si ani netroufl tipnout, že by tvůrci mohli přijít s ještě horším dějem než v předchozí epizodě, ale to oni zase ano. Mrtvá logika už se zvolna rozkládá a z toho smradu se líhnou v hlavách scénáristů takové perly jako vydání Řekotočí bez boje, atletický víceboj s čerstvě rozkuchaným břichem a neotřelé využití draka k provedení výsadku v obleženém městě namísto spálení útočící flotily. Šestá sezóna vykolejila hned na začátku, ale setrvačnost jí dovoluje působit stále další škody.(16.12.2017)

 • JohnMiller
  ***

  Táto časť opäť nejako extra dej neposúva ale vďaka bratom Hound a Hora, mi prišiel strašne sympatický. V momente keď Cersei neposlúchla rozkaz najvyššieho vrabčáka, fanatický mnísi ju chceli na silu odvliecť (ako sú na to bežne navyknutý) háčik bol však v tom, že medzi nimi stál Hora a jednému odtrhol hlavu. Ostatný sa ďalej nepokúšali. Byť na jej mieste prikázal by som nech pozabíja aj tých ostatných, bolo ich asi pol tucta. Hound sa rozhodol, že pomstí svojich nových a už mŕtvych priateľov a tak započal krvavú pomstu zo svojou sekerou. Stihol to za jednu epizódu a stretol popri tom bratstvo ktorého chcelo v minulosti zabiť no teraz by ho aj chceli. To ostatné na čele z "vykuchanou" Aryiou nič moc. Trocha sci-fi. Mal som úraz a náhodou som bol aj ja takto vykuchaný, verte mi 2 týždne som mal problém vstať a nie to skákať a utekať ako ona, trocha to prehnali.(30.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace