Nastala chyba při přehrávání videa.
 • joker.george
  ****

  Chtěl bych vědět, co dělám špatně, že seriálu stále nemůžu úplně přijít na chuť. Přitom není moc toho, co bych mu mohl vytknout, i když v této sérii je přeci jen víc chybek než v předešlých. Zběsilejší tempo mi nevadilo, nad teleportací se ve většině případů dá mávnout rukou a jinak se seriál v lenosti neliší od konkurence. Obočí jsem však pozvedal nad náhlou změnou chování některých postav, ne nad jejich nedostatky. Také mi scházel moment překvapení, a to jsem se o děj předem nezajímal. Na bitvy se ovšem kouká pěkně, dialogy dokáží pobavit i zaujmout, ale já budu v klidu čekat i dva roky na poslední řadu. Aspoň na Cerseino pletichaření je pořád spolehnutí.(29.8.2017)

 • vurhor
  ****

  Sedmá a předposlední série je spíše ještě takový velký Build-up, než nějaký ten toužebný předvoj finálního nářezu, neboť se v ní spíše víc mluví, než jedná. O napínavé a "očikoulící" momenty tu určitě není nouze, přesto celá série spíše připomíná rozestavování šachovnice, což, jak se asi shodneme, není tak vzrušující, jako samotné hraní. Doufejme tedy, že tvůrci si jen šetří síly na poslední řadu, jejichž epizody už posviští rychlostí Varysovo teleportace. Ostatně jak jednou říkal Gandalf: ,,Je to jen hluboký nádech před skokem do vody." A taktéž doufejme, že se seriál dočká úctyhodného, řádného a parádního zakončení (viz Breaking Bad), a ne ubohého, trapného a dehonestujícího zklamání (viz Dexter). Btw, vysral jsem se na to a jel jsem po týdnech. A dobře jsem udělal, protože ty spoily jsou prostě VŠUDE!(28.8.2017)

 • Shakers
  *****

  7. séria 90% Siedma séria má síce iba sedem dielov, čo je škoda, ale aspoň sa to zbytočne nenaťahuje. Ťažko povedať, či je tato séria rovnako dobra ako tie predošlé. Mňa to zaujalo rovnako, akurát sa nad cely seriálom uzatvára slučka a všetko sa chystá na veľké finále a tým pádom tu už nie je toľko zvratov, ale viac akcie a viac hrdinov po kope. Pár dielov je tu síce slabších a aj keď seriálu už chýba to napätie, že kto prežije, (kedže všetci sa musia dostať do finále), stále je na čo pozerať, obzvlášť keď sa koniec a nepriateľ za stenou blíži. The End Begins.(22.9.2017)

 • Nach
  *****

  Jakmile Game of Thrones se oprostilo od spárů autora předlohy, začaly jsme v něm objevovat ty klišé v podobě záchran na poslední chvíli, šťastných náhod zachraňující hlavní hrdiny a naopak odsuzující ty záporné do objetí Smrti. Ano, Game of Thrones je jiná než před lety. To ale neznamená, že je špatná. Bitvy jsou efektivní. Chemie mezi postavami funguje na výbornou. A tam kde dříve probíhalo rozmělňování děje mezi spousty hlavních postav, je nyní doménou jejich sjednocování. A i to zde je vytěžováno na maximu. Výsledek? Trochu jiná fantasy než v první sérii. Ale stále zatraceně dobrá. O velkých bitvách se již jen nemluví, ale opravdu se dějí. A draci v nich jsou jen drobnou ozdobou, která tomu všemu dává skvělý punc dokonalosti. Byť jiné, než dříve. 90%(14.9.2017)

 • Timak
  ****

  Tak úvodní série pro mě již tradičně hodně vlažné až čajíčkovité. Bohužel už se to čím dál víc odklání od určité realističnosti a bohužel i logiky. V podstatě prvních pět dílů je hodně slabý vývar. Pak přijde nadprůměrná šestka, kde realističnost už dostává úplně na holou, ale zachraňuje to povedená bitka a konec odhalí již od traileru očekávaný spoliler. No a poslední díl je zase pro mě vybroušený diamant, dialogový skvost. V podstatě se zdánlivě nic nestane. Absence jakékoliv akce ale není na škodu - ba naopak. Vše důležité a podstatné se odehraje za řečnickým pultem a já jsem zase dostal neskutečnou chuť si to celé projet od první série od začátku. Jo a samozřejmě dlouho očekávaná a zasloužená smrt je zde bravurně zahraná. Salut(24.9.2017)

 • - V jedné ze scén, kdy nemrtví obklíčí Jona Sněha (Kit Harington) a jeho přátele, je v pozadí na kopci vidět nákladní auto. (Geriel)

 • - V této epizodě si zahrál i slavný zpěvák Ed Sheeran, který si po premiéře tohoto dílu dočasně smazal twitter, kvůli nadměrné kritice od jeho fanoušků. (hypo97)

 • - V této sérii draci vyrostli do velikosti Boeingu 747. Rozpětí tedy dosáhlo až 64 metrů. (ArsenalEagle)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace