Najviac ma zaujalo stretnutie všetkých pozostalých nepriateľov železného trónu. Už iba chýbal sever a Jon Snow k dokonalosti. Divák by povedal, že táto časť je iba také príjemné ticho pred búrkou, avšak, v posledných minútach sa všetko zvrtne na masaker na mori. Euron nový pán železných ostrovov definitívne ukáže, čo za psychopata sa to v ňom skrýva, a to som si myslel, že bude hrať iba druhé husle rovnako ako železné ostrovy v príbehu, chyba!!!(25.7.2017)

Co se týče děje, vše už bylo tak nějak řečeno. Co ale cením už druhým dílem jsou dost parádní záběry! Už i v předešlé epizodě jsem si jich všímala skoro víc než samotného děje a tentokrát tomu nebylo o tolik jinak. (Possible spoilery!) Ať už se jedná o zkoušku zbraně proti drakům, léčbu Joraha, Aryino shledání s vlky nebo samotný entrance Eurona a následnou bitvu, během dílu se zkrátka objevily dost dobré, graficky zpracované záběry, které seriálu dodávají nový rozměr. No a pátá hvězdička je za Missandei prsa <33(24.7.2017)

Epizódu zachránil Euron, ktorý ako posledná postava seriálu trochu pripomína pôvodnú tvorbu Georga Martina. Inak je všetko jasné, kto je zlý a dobrý a o obľúbené postavy sa netreba báť, pretože Hollywood si nenechá zobrať ani časť divákov a radšej neriskuje. Daenerys je oslabená a Jonova pomoc sa jej ešte bude hodiť, hoci dúfam, že sa jej draci pokúsia spáliť ho na popol. A všetci vieme, čo by sa (ne)stalo...(25.7.2017)

Táto séria bude prešpikovana epickymi scénami z boja o tom niet pochýb. Avšak vadí mi ponúra atmosféra prvých dvoch epizód. Vidíme len vážne tváre, ktoré kujú svoje plány, na čele s poker facom Jona Snowa. Na druhej strane pri neobvyklom sexe Červa s Natalie sme zaspomínali na staré časy kedy bolo sledovanie GoT aj zábavne. Chudák Červ, že sa mu nemá čo postavit pretože pri tejto scene by ním určite mohol lúskať orechy! Zatiaľ celková spokojnosť. :)(25.7.2017)

• Heisenberg_

"What is you name? Rickon" "No, Dickon." Hahahahahahahahah. Až jsem se za své pupkaté břicho popadal. I u některých jiných scén: Missandei asi má ráda bezptáky, Sam by si měl střihnout nějakou scénu v Ordinaci v prasečí ohradě, Arya vypadá na 20 let nějak malá (na to že je stará jak Sansa - hahahahahahah!), a Teoníček se nějak dobře vyhýbá ohnivým střelám z katapultu. Proč né! Když tvůrci říkali že bude 7. série v duchu posledních 2 epizod 6. série, trošičku kecali, ne? Je to sadomaso, ale nějak jsem doufal že tam bude padat víc hlav... PS: Doufám že si Jon s Dany a Tyrionem dají švédskou trojku na švédských stolech!(8.8.2017)