• Heisenberg_
  ***

  "What is you name? Rickon" "No, Dickon." Hahahahahahahahah. Až jsem se za své pupkaté břicho popadal. I u některých jiných scén: Missandei asi má ráda bezptáky, Sam by si měl střihnout nějakou scénu v Ordinaci v prasečí ohradě, Arya vypadá na 20 let nějak malá (na to že je stará jak Sansa - hahahahahahah!), a Teoníček se nějak dobře vyhýbá ohnivým střelám z katapultu. Proč né! Když tvůrci říkali že bude 7. série v duchu posledních 2 epizod 6. série, trošičku kecali, ne? Je to sadomaso, ale nějak jsem doufal že tam bude padat víc hlav... PS: Doufám že si Jon s Dany a Tyrionem dají švédskou trojku na švédských stolech!(8.8.2017)

 • Wysch
  *****

  Povedená poslední dvacetiminutovka nemůže přehlušit to utahané tempo rozestavování figurek v úvodních dvou třetinách. Pak přijde ale ten testosteronovej nářez v podání Eurona. Z vypravěčskýho hlediska je ale to rozestavení do budoucna mnohem lepší cliffhanger než nějakej prvoplánovej pokus navnadit na další epizodu. Myslím ale, že lenost GRRM umožňuje tvůrcům stavět ty figurky (pro malý plátno) efektivnějš (ale taky svým způsobem jednodušeji) po šachovnici rozestavovat. Imho pokud se vylepší tempování příběhu, bude to kulervoucí řada. Pokud ne, sklouzne na úroveň často útrpné šestky. Pro dnešek ale i přes zmatečnou kameru v námořní bitvě převládá 85% spokojenost. P.S Jon je řízek, ale stejně největší borec je Sam - i pro budoucí vývoj.(24.7.2017)

 • KoRner
  ****

  Epizódu zachránil Euron, ktorý ako posledná postava seriálu trochu pripomína pôvodnú tvorbu Georga Martina. Inak je všetko jasné, kto je zlý a dobrý a o obľúbené postavy sa netreba báť, pretože Hollywood si nenechá zobrať ani časť divákov a radšej neriskuje. Daenerys je oslabená a Jonova pomoc sa jej ešte bude hodiť, hoci dúfam, že sa jej draci pokúsia spáliť ho na popol. A všetci vieme, čo by sa (ne)stalo...(25.7.2017)

 • Krub
  ****

  Byť se ve výsledku kromě posledních deseti minut nic moc nestane, je Za bouře zrozená extrémně zábavná, víc než jen působivě zrežírovaná a (Což je po šesté sérii příjemným překvapením.) scénáristicky dodělaná. Má své chyby a není jich málo: Olena Tyrell má teleport. Havrani létají rychleji než stíhačky. Scéna Messadai a Šedého červa je čistě samoúčelná. Jorahově "léčbě" by také neuškodilo menší prostříhání. A Sansa se stále chová jako úplná blbka. Přesto zaslouží 8,5/10. PS: Kuchař: "Pečeš?" Arya: "Občas..." xDDDDD(2.10.2017)

 • Domislava95
  *****

  Co se týče děje, vše už bylo tak nějak řečeno. Co ale cením už druhým dílem jsou dost parádní záběry! Už i v předešlé epizodě jsem si jich všímala skoro víc než samotného děje a tentokrát tomu nebylo o tolik jinak. (Possible spoilery!) Ať už se jedná o zkoušku zbraně proti drakům, léčbu Joraha, Aryino shledání s vlky nebo samotný entrance Eurona a následnou bitvu, během dílu se zkrátka objevily dost dobré, graficky zpracované záběry, které seriálu dodávají nový rozměr. No a pátá hvězdička je za Missandei prsa <33(24.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace