• Frajer42
  ****

  Spoilery!Figurky byly na šachovnici rozmístěné a konečně se daly věci do pohybu. Martinova záliba v pánských intimních partií nabyla nových rozměrů a začal po nich dokonce i pojmenovávat postavy (Dickon). Pilou Asbæk divákům znovu ukázal, že je mírně opomíjeným panem hercem. V lehce šovinistickém závěru smetl ze scény několik významných emancipovaných slečen. Mužské srdce zaplesalo a feministky zamáčkly slzy. Příjemným zpestřením byl i pokus o odstranění kamene z Mormonta, který se pěkně rozrostl a rozhodně už není pouze v kalhotách, jak tomu bývalo v přítomnosti Khalesi dříve. Nevzpomínám si, že by už druhý díl některé série byl takto našlapaný. Jen tak dál. Myslím, že se v nadcházejících pěti dílech je nač těšit.(25.7.2017)

 • dandelionela
  *****

  I když jsem měla ze slabšího začátku obavy, kde první polovina byla lehce nezáživná a milostná scéna Misandei se Šedým červem mě přišla zbytečná a nezajímavá, tak se našly skvěle napjaté scény jako možná zbraň na draky, Samwellova léčba Joraha, napětí na Zimohradu, mrazivé setkání Aryi s vlky a návrat Vraního oka a bitvy. Za ně dávám 5 hvězd a s nadšením můžu říct, že začínáme dostávat to po čem jsme prahli.(24.7.2017)

 • IvoB
  ****

  Nová epizoda má stále trošku pomalejší rozjezd, nicméně se příběh začal konečně sunout neúprosně dopředu. Dočkali jsme se velkých intrik, krve, nahoty i hnusu – jako by si tvůrci odškrtávali seznam, co prostě ve Hře o Trůny musí být. Na své si tak přijdou všichni fanoušci. Série se nám zde moc pěkně rozjíždí a já se nemůžu dočkat, co přinesou další epizody. Vypadá to, že se zkrácení série na pouhých sedm epizod začíná vyplácet. Celý článek zde.(30.7.2017)

 • Kaka
  ****

  Hovorové, podobné první epizodě, jen střihově rychlejší tak o 20 procent. Postupem času ale houstne atmosféra a vrcholí to divokou námořní bitvou. Cersei vede, možná trochu nečekaně. Akce není tak dobrá, jako některé bitvy v minulé sérii, ale beru to jako takovou ochutnávku. Výtečný minisouboj Euron vs. holky z Dornu.(16.10.2017)

 • Domislava95
  *****

  Co se týče děje, vše už bylo tak nějak řečeno. Co ale cením už druhým dílem jsou dost parádní záběry! Už i v předešlé epizodě jsem si jich všímala skoro víc než samotného děje a tentokrát tomu nebylo o tolik jinak. (Possible spoilery!) Ať už se jedná o zkoušku zbraně proti drakům, léčbu Joraha, Aryino shledání s vlky nebo samotný entrance Eurona a následnou bitvu, během dílu se zkrátka objevily dost dobré, graficky zpracované záběry, které seriálu dodávají nový rozměr. No a pátá hvězdička je za Missandei prsa <33(24.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace