• seeba10
  ***

  Aira měla po úvodníku parádně našlápnuto a další díl ji takto svede na scestí. Ta za bouře zrozená se ještě bude divit jak funguje politika. Úchylák malíček to, věřme, ještě rozjede. Každopádně po každém dílu jsem obvykle chtěl vidět další, teď ten týden úplně v klidu vydržím. Za mne vlastně vcelku slabší díl.(25.7.2017)

 • Domislava95
  *****

  Co se týče děje, vše už bylo tak nějak řečeno. Co ale cením už druhým dílem jsou dost parádní záběry! Už i v předešlé epizodě jsem si jich všímala skoro víc než samotného děje a tentokrát tomu nebylo o tolik jinak. (Possible spoilery!) Ať už se jedná o zkoušku zbraně proti drakům, léčbu Joraha, Aryino shledání s vlky nebo samotný entrance Eurona a následnou bitvu, během dílu se zkrátka objevily dost dobré, graficky zpracované záběry, které seriálu dodávají nový rozměr. No a pátá hvězdička je za Missandei prsa <33(24.7.2017)

 • Krub
  ****

  Byť se ve výsledku kromě posledních deseti minut nic moc nestane, je Za bouře zrozená extrémně zábavná, víc než jen působivě zrežírovaná a (Což je po šesté sérii příjemným překvapením.) scénáristicky dodělaná. Má své chyby a není jich málo: Olena Tyrell má teleport. Havrani létají rychleji než stíhačky. Scéna Messadai a Šedého červa je čistě samoúčelná. Jorahově "léčbě" by také neuškodilo menší prostříhání. A Sansa se stále chová jako úplná blbka. Přesto zaslouží 8,5/10. PS: Kuchař: "Pečeš?" Arya: "Občas..." xDDDDD(2.10.2017)

 • KoRner
  ****

  Epizódu zachránil Euron, ktorý ako posledná postava seriálu trochu pripomína pôvodnú tvorbu Georga Martina. Inak je všetko jasné, kto je zlý a dobrý a o obľúbené postavy sa netreba báť, pretože Hollywood si nenechá zobrať ani časť divákov a radšej neriskuje. Daenerys je oslabená a Jonova pomoc sa jej ešte bude hodiť, hoci dúfam, že sa jej draci pokúsia spáliť ho na popol. A všetci vieme, čo by sa (ne)stalo...(25.7.2017)

 • dandelionela
  *****

  I když jsem měla ze slabšího začátku obavy, kde první polovina byla lehce nezáživná a milostná scéna Misandei se Šedým červem mě přišla zbytečná a nezajímavá, tak se našly skvěle napjaté scény jako možná zbraň na draky, Samwellova léčba Joraha, napětí na Zimohradu, mrazivé setkání Aryi s vlky a návrat Vraního oka a bitvy. Za ně dávám 5 hvězd a s nadšením můžu říct, že začínáme dostávat to po čem jsme prahli.(24.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace