Tyrion a Daenerys plánují napadení Casterlyovy skály. Jon dostává svolení na těžbu dračího skla, zatímco se Sansa stará o Zimohrad. (KajusaK)

TV spot

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Téměř dokonalý, přesto skoro neakční díl. Spousta chytlavých dialogových pasáží a výtečné interakce hlavních hvězd. Především Snow - Daenarys a pak ta finální Lannister - Lady Olena, která je doslova elektrizující. Bitvy jen útržkovitě, náznakem, ale proč ne. Příjemná změna a osvěžení jinak stále velmi podobného konceptu. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Nekonečně ukecaný, přesto poměrně zajímavý díl. K vidění je hromada intrik, nějaká ta rada, kterak se pomstít vrahům svých dětí, trocha toho incestu a konečně taky dlouho očekávané střetnutí ohně a ledu. Neskutečně mě zarmoutila zkratkovitá bitva. Tajná cesta na Casterly Rock byla na Martina trochu trapná. Trochu mi vadí i to, že se oceány plaví lodě takřka rychlostí světla. Slabší 4 hvězdy. ()

Psychor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak toto se nepovedlo. Časová diskontinuita. Teleportace. Je vidět, že Benioff s Weissem již neví kudy kam a místo propracovaného scénáře začínají sázet spíše na situační "humor". Opravdový fanoušek Game of Thrones, který miloval Martinovu příběhovou sofistikovanost, musí nad tímto kvalitativním propadem sedmé série jen nevěřícně kroutit hlavou. ()

darkrobyk

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak opět skvělé! Samozřejmě pro příznivce akčních přímočarých jízd tohle asi nebude. Vždycky žasnu, co všechno se do jednoho dílu vejde. Nepostradatelné intriky a plány, incest a trocha nahoty, sice méně krve, ale rozmáchlí draci to vynahradili, několik dojemných scén a osud Bond girl se naplnil. Jedinou radost mi kazí neschopný a prkenný Harington, který z nejsympatičtější literární postavy udělal ňoumu se psíma očima. Otřesné. Tady zkrátka udělala Rudá kněžka chybu....mohla by ji napravit.... ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

To, o čom sa prvé dva diely hovorilo, sa už deje, vlastne sa to deje od akčného záveru druhej epizódy. Prevažne síce iba prebiehajú dialógy, avšak na konci nás čaká dobýjanie zdanlivo nedobytnej pevnosti a ak by to trvalo dlhšie, išlo by vážne o excelentnú monumentálnu sekvenciu. Každá pevnosť, ako napríklad aj tá v Helmovom žľabe, má svoju slabinu a tú majú aj Lennistrovci v tomto prípade. Samotný záver prekvapí a je aj emocionálne silný, umiera opäť jedna z dôležitých figúrok deja, ktorá zamiešala kartami poriadne síce iba jedenkrát, ale následky jej chovania sledujeme už viacero sezón. ()