Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Daenerys přichází taktickými chybami o strategické výhody ve hře o Železný trůn. Cersei se s podporou Eurona snaží oslabit její bojeschopnost a psychiku. Jon neudrží své tajemství. Tyrion odvážně, ale neúspěšně usiluje o mír bez očekávaného krveprolití při dobývání King’s Landing. (DavidWark)

Videa (3)

Trailer

Recenze (155)

Radyo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po potemnělé trojce (nikoliv švédské) přichází projasněnější čtyřka (nikoliv fantastická), která děj posune zase o kousek dále ke kýženému trůnu, ehm cíli. Sem tam mi to připadá, jako by tvůrci v poslední sérii chtěli opět dialogově propojit všechny dvojice, které se během seriálu potkaly a měly to štěstí, že se jich týká i děj tohoto dílu. Stačí jim přitom prohodit pár vesměs nevýznamných slov, jako by tím chtěli uzavřít svůj vztah v GOT... jako jakási rekapitulace. Děj samotný je méně akční, než předchozí díl, ale pár zvratů přišlo. (Snad) velké finále se blíží... ()

Viktooorka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pořád jsem věřila, že Daenerys by mohla být nakonec normální postava, ale začíná mě srát přesně jako Cersei. Ale na rozdíl od Cersei, stojí jako stratég za hovno. Na co má ty rádce, když se stejně rozhoduje emocionálně a jako každý jiný vládce, egem? Kvůli jejím rozhodnutím dává sebe a svůj lid Cersei na zlatém podnose :( Dráček, fňuk :( ()

Reklama

RedAK 

všechny recenze uživatele

V dnešním díle Game of Růžová zahrada 90210 uvidíte: chlapec se vyspí s dívkou, bude to její poprvé, chlapec si ráno uvědomí, že ho tento nezávazný sex nenaplňuje a vrací se k manželce, dívka je zlomená, pláče, chlapec jí už nikdy nezavolá - přitom toho, kdo ji opravdu miluje, měla celou dobu před očima; starší bráška říká svým sestrám tajemství, obě musí přísahat na smrt mamky i taťky, že ho nikdy nevyzradí, zanedlouho však už tajemství ví celá třída a šuškají si o něm i naproti v obchodě; stáří známí hrají oblíbenou chlastací pártyhru, u které se dozvíme spoustu peprných pikantností; mezi holkama to začíná vřít, nevěří si, žárlí na sebe, závidí si oblečení i šminky; synovec odmítne spát se svojí tetou, která je zároveň jeho nadřízenou, její přátelé z práce přestanou věřit v její úsudek a navíc se musí vyrovnat se ztrátou domácího mazlíčka, teta je zralá na lexaurin; zlá šílená macecha trpí přehnanou obsesí ke svému nábytku, na konci epizody se zabarikáduje doma a nepustí dovnitř ani návštěvu, ani svého malého bratra, tvrdohlavě si bude stát za tím, že na její křeslo si nikdo sedat nebude.. Radosti i strasti našich hrdinů gradují do velkého finále! Získá doktor Mázl srdce své obryně? Ubrání paní Nyklová svůj otoman? Zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí? Sledujte každé pondělí na HBO. ()

Marius 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stavím sa o desať eur, že v hodine dvanástej pricvála s nejakým martellovským ľavobočkom vojsko z Dorne a natrhne Cersei prdel. Inak je fantastické, že draky sa dajú tak ľahko zabiť a v dejinách Westerosu o tom nikto nevedel (však ballistu predsa nik doteraz nepoznal). Yeah Dumb and Dumber episode 4. 4/10 ()

dO_od 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

// Neduh posledních řad aneb zkratkovitost za cenu posunu děje. Zatímco v prvních řadách jsme vždycky čekali osm dílů na jednu velkou událost, v posledních sériích se to čekání smrsklo na dvě / tři epizody, protože velkých událostí je po přesunu Daenerys zkrátka víc. V osmé řadě je tak čtvrtý díl prvním, který na tohle skutečně trpí. Přitom ale pořád nabídne plno dojemných momentů (Arya & Hound, Jaime & Brienne, Jon & Ghost) a plno napínavých dialogů, které slibují nejen krev a slzy, ale i potenciální zrady a těžká rozhodnutí, přesně tak jak to mají (nebo alespoň mívali) fanoušci GoT rádi. Zbývají dva díly do konce, ve kterých už zkratkovitost nebude zapotřebí. Na nic se teď netěším víc než na tyhle dva díly. Who's with me? ()

Galerie (8)

Zajímavosti (1)

  • Tato epizoda se v médiích těšila velké pozornosti kvůli tomu, že se v ní (v čase 14:44) na stole v jeden moment objeví kelímek od Starbucks. Celý internet spekuloval o tom, jak se kelímek v záběru ocitl. HBO se k tomu vyjádřilo tak, že šlo o chybu a že si Daenerys objednala bylinný čaj. Podle Emilie Clark (Daenerys) kelímek na stole nechal herec Conleth Hill (Varys). (Duoscop)

Související novinky

Hra o trůny ovládla nominace na Emmy 2019

Hra o trůny ovládla nominace na Emmy 2019

17.07.2019

Nominace na ceny Emmy 2019 byly včera oznámeny a kabelovka HBO se po loňském roce, kdy ji Netflix v celkovém počtu nominací předběhl, opět ujímá trůnu. A lví podíl na tom má pochopitelně závěrečná… (více)

Reklama

Reklama