Reklama

Reklama

Hra o trůny

(seriál)
  • USA Game of Thrones (více)
Trailer 13
USA / Velká Británie, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Předloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Hrají:

Peter Dinklage, Lena Headey, Kit Harington, Emilia Clarke, Sophie Turner, Maisie Williams, Iain Glen, Nikolaj Coster-Waldau, John Bradley, Alfie Allen (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(73)

„Ve Hře o trůny zvítězíš, nebo zemřeš.“ Násilí, klamy a intriky ve velkém stylu provází rody Westerosu osmi vynikajícími sériemi. Vše pro jediný účel - usednout na Železný trůn. Cenami Emmy ověnčený seriál natočený na motivy knižních bestsellerů „Píseň ledu a ohně“ George R. R. Martina, sleduje obyvatele fantazijního světa, jejichž osudy změní společná hrozba ze Severu: zdánlivě nezastavitelná armáda Nemrtvých. (Magic Box)

(více)

Diskuze

KeineLust

KeineLust (hodnocení, recenze)

Miller

hovadina je hodnotit seriál podle pilotu. apropos nevim proč s tim vůbec začínáš, když víš, že tě fantasy jako celek nebaví. ale chápu, žes měl nutkání to někomu říct, dneska je moderní hejtovat populární věci. Millereeeeee! Nééééééééééééééé!

na příspěvěk reagoval konvicce, Miller

KeineLust

KeineLust (hodnocení, recenze)

Dadel

10/10 "You're a king, your Grace! " a to sem se ani nesnažil, skrytej talent zřejmě, měl sem bejt sochařem.

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

Kdy vlastně začíná sedmá řada?Jsem to někde četl ale už jsem to zase zapoměl.

na příspěvěk reagoval Cappuccino

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Miller

svojim prispevkom som na nikoho priamo nereagoval... akurat som nim naznacil co si za potrat... a tym by sme to mohli uzavriet.

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

multivitamin dorazil aj sem :) do ktorej diskusie sa sudruh Miller a.k.a Matyas pojde vyblit najblizsie, ze to nejak nemusi... takto to sledujem kade chodim. :)

na příspěvěk reagoval Miller, Flaxik

Bellamy

Bellamy (hodnocení, recenze)

6/10 jenom jsem náhodně odklikal  pač mě nebavilo jak se tam furt oběvovaly ty stejný

na příspěvěk reagoval konvicce

Související novinky

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

29.02.2024

Druhá série ještě ani nemá oznámené datum premiéry, ale už teď víme, že se začalo pracovat rovnou na třetí řadě, v níž se vrátíme do Středozemě. Seriál Pán prstenů: Prsteny moci se pyšní obrovskými… (více)

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

HBO plánuje další dračí spinoff o Aegonovi

13.02.2024

Spinoffů, prequelů či přímých pokračování jsme se měli ze Západozemí dočkat už několik. V současnosti je jisté, že se letos v srpnu dočkáme druhé série Rodu draka. Dále pak s určitostí vzniká série A… (více)

Reklama

Reklama