Pitfall

Film-Noir

USA, 1948, 86 min

Noir prostoupený rodinnými hodnotami. Tradiční mužská figura tentokrát jako manžel(24.12.2008)

Familly noir. Čtvrtá hvězda za poslední půlhodinu světla a stínu.(5.6.2009)

..veľmi zaujímavé entré Mony Stevens - v šortkách..uhladenosť bokom, vychutnáva si divokú jazdu, no sú limity (rodina), ktoré nenaruší..zaujímavá žena..(28.7.2007)

Potom, jak tu bylo v komentech zdůrazňováno cosi o rodinném noiru a hodnotách, jsem se tohoto filmu trochu bál a nechtělo se mi do něj a proto se také jedná o milé překvapení - zajímavé drama s dobrým příběhem, který nenudí.(2.1.2012)

Noirový film, který má přece jen trochu hlubší rovinu a je dána v podstatě jen tím, že hlavní hrdina je ženatý a má synka. Díky tomu dostává příběh další, zajímavou rovinu, kvůli které chcete vědět, jak to dopadne, jak se hlavní hrdina nakonec zachová. Jojo, femme fatale jsou možná mrchy, ale vždycky jim podlehne chlap...(20.5.2017)

Peknej, primocarej noirek s krasnou Lizabeth v ustredni roli. Pribeh o chlapikovi, ktery ma rodinu, praci a obecne se ma proste dobre, ...takze se nudi. A nahodou se seznami s peknou holkou. A uz se veze... :-)(4.5.2013)

Dobrý. Pár drobných nelogičností, ale v rámci noirové normy (např. Líza má doma běžně rádio naladěné na policejní frekvenci). Ale zase když Líza altem zašeptá, to nemá chybu. A v kraťasech jí to slušelo, na tehdejší dobu to muselo být děsně moderní. Jako ta obrovská lednička, co je vidět v kuchyni u pojišťováka doma!(15.11.2016)