Okane ga nai! (TV seriál)

No Money

Animovaný / Komedie / Drama / Erotický

Japonsko, 2007, 4x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Sex, násilí, sex, násilí, ale jako já se docela vážně bavila :-D Watashi wa ero nee-san XoD Dobře, ty "odvážnější" scény mě moc nebraly, ale jinak to bylo "povedený". Ajase je tak "odporný" uke, že vy sami máte chuť jít a kopnout si do něj... ^____^ Nejlepší bylo, jak se k němu choval jako ke křečkovi... :-)(18.7.2009)

Vcelku dobré dílko, ale Ayase byl příšerný - prťavý, s obříba tyrkysovýma očima a nechutným hláskem. Já vím, typický uke, ale i tak to bylo přehnané. Souhlasím, že nejlepší byl vztah "nový mazlíček".(10.8.2011)

• metal.storm

Chlap si kúpi krpatú prostitútku a snaží sa z nej, pardon z neho, urobiť domáce zvieratko. Výhovorka aby nevyzeral ako buzna znie: "budeš mi splácať 120 miliónov". A ja furt nechápem čo malo byť na tom to zaujímavé.(16.9.2012)

• Aluminium

Mužný seme zachráni svojho ukeho, ale nebude to len tak zadarmo. Toto "dielo" mi vyčarilo úsmev na perách, ale zrejme z toho zlého dôvodu. Kanou bol až prehnane mužný a Ayase mi liezol tak na nervy s tými svojimi (plastikami zväčšenými xD) očami a tým piskľavými hlasom (pričom jeho seiyu bol Fukuyama Jun, ktorého mám rada) až som si myslela, že sa dopustím násila na svojom počítači. Ale potom ma napadlo, že to stačí vypnúť. Čo sa aj stalo.(29.7.2010)

• Chinese Ashio

Hlúpe. Primitívne. Idiotské. Myslím, že to je všetko čo k tomu povedať. :)(24.5.2012)

Pro příznivce yaoi může být příjemné, ale Ayase coby hlavní kladná postava je tak nechutně naivní, že se to prakticky nedá snášet a když to začně chytat i kdysi relativně normálního semeho, začne to být špatné :D Kresba je na jednu stranu povedená, na druhou se velikost postav mění jak na běžícím páse a uke občas měří sememu vyloženě po pás. Tři hvězdičky dávám spíš z náklonnosti k žánru.(13.9.2011)