Hvězdná brána: Příběh jednoho fenoménu

• Kanada

Stargate SG-1 200th episode Special

Dokumentární

Kanada / USA, 2006

Ačkoliv SG řadím mezi průměrné seriály, tak tenhle díl se mi hodně líbil. Speciálně ten vtip s MacGyverem. Ke zhlédnutí (jenom ten vtip) zde.(1.8.2009)

• Ded@M@tes

Fraška k ohledu na natáčení úspěšného seriálu. Co si tím kdo sliboval? Asi už 200 epizod je moc, i na produkci. ( Hodnocení: 3/10 )(20.4.2012)

... no a teď ještě vidět tu dvoustou epizodu. Chevron guy byl otravně fajn:)(5.8.2009)

Výroční 200 díl. Je to jeden vtip za druhým. Chudák Walter jenom chodí a nikde ho nechtějí. :D(9.2.2013)

Sonda čistě pro fanoušky nejdéle nepřetržitě vysílaného sci-fi seriálu. Kdo Hvězdnou bránu odsoudil hned v začátcích, připravil se vskutku o mnoho. Nejlépe to vystihl jeden z režisérů Robert C. Cooper, když přirovnal Stargate ke svíčce, která tu stále je a stále hoří, narozdíl od hvězd, které oslnivě zazáří a zase rychle zhasnou. O úsměvný moment se tradičně postaral David Hewlett(Dr.Rodney McKay):"Chtěl bych poděkovat, že jsem si mohl během těch deseti let zahrát asi ve třech dílech Stargate a stát se tak slavným a bohatým."(28.7.2009)

Výborný dokument s nezapomenutelnou hláškou Amandy Tapping během natáčení geniální epizody "Solitudes"!(24.7.2011)

Příběh jednoho fenoménu. Fenoménem Hvězdná brána jistě je, i když není vysílána tak dlouho jako ostatní"hvězdné" seriály, své publikum a fanoušky se jistě našla, i za těch deset let. V tomto jinak slušném dokumentu se dozvíte, co herci dělají při a mimo natáčení. A kolikrát je to docela sranda :-)(3.8.2009)

Speciál ke dvousté epizodě, kterým nás provádí Gary Jones (seržant Walter Harriman), je příjemné překvapení pro fanoušky Stargate.(14.7.2012)

Vidím, že vtip s MacGyverem pochytilo více lidí. MacGyver a skákajicí Teal'c na Daniela rules :))(1.8.2009)

Protivný průvodce a pár zajímavých náhledů do zákulisí. Jako přínos vidím jen potvrzení toho, že R. D. Anderson je vtipálek a ironik i mimo kameru. A nejen on. 80% = 4/5(26.8.2010)

Velmi povedené shrnutí těch 10 let, kdy se točil náš oblíbený fenomén, skvělé poznámky a vtípky a líbila se mi i hudba. A Walter byl velmi skvělá vtěrka.(18.7.2010)

McGyver rulezzz:))(10.4.2011)

Proč se nevrátit k tomu, co tak všichni máme rádi a podívat se ještě na něco, co jsme ještě neviděli a možná i trochu odlehčenou formou.(28.6.2012)

Krásnej pohled do zákulisí seriálu a poznání, jací ve skutečnosti jsou herci mojich oblíbených postav.(29.7.2009)

Výtečný pohled do zákulisí jednoho z nejlepších sci-fi seriálů. Spousta rozhovorů, ze kterých je cítit, jak hrozně si to všichni užívají, jeden vtip za druhým (MacGyver), kanadské žertíky, informace o tom, kolikrát Teal'c řekl vskutku a další užitečné informace. Příjemný a vtipný bonus, který mnohé fanoušky jistě potěší. David Hewlett to o hraní v SG řekl krásně. Za mě 100%.(12.6.2016)

• Redix

Nejlepší bylo když tam začali kecat o tom že je to možné aby lidi takhle cestovali :D(30.7.2009)

• dandislav1991

Tohle si mohli odpustit... :)(9.9.2012)

Super dokument(18.2.2018)

• angel.CZ

,,Ty jsi byl 7 let MacGyverem a tohle nevyřešíš ?Máme tu přesky a tkaničky do bot a kousek žvýkačky prostě postav atomový reaktor´´ tak takové hlašky mě dostavají.Jinak jen ohlednutí.(30.7.2009)

Vtipné, nápadité, fajn dokument. Vtip s MacGiverom bol najlepší. Ale aj ostatné zábery a spomienky hercov a štábu boli fajn. Odporúčam všetkým fanúšikom SG.(8.2.2013)

<< předchozí 1 2