poster

Další záhady světa (TV seriál)

 • český

  A. C. Clarke: Další záhady světa

 • anglický

  Mysterious Universe

 • anglický

  Arthur C. Clarke's Mysterious Universe

Dokumentární

Velká Británie, 1994, 11 h 15 min (Minutáž: 25–26 min)

Kamera:

Russell Glavin
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

 • Wheelcrusher
  ****

  Celý je to vo tom naladit se na jedinou správnou - vesmírnou inteligenci, namísto tý vymyšlený lidský:) Pak už odezní potřeba stěžovat si na emzáky - jaký to sou bezcitný svině anebo se dementně podivovat tomu, že někde v odlehlejch koutech světa přežívá neandrtálec a lidi kvůli racionální retardaci mozku šílí z všeobsažnýho neosobna... Je jen záhadou, proč tohle trvá tak dlouho pochopit vědcům? No jasně, nedá se na to šáhnout, jako třeba na prachy.(18.1.2015)

 • filmmovier
  *****

  Obsahově mnohem zajímavější a tím pádem i přitažlivější než předešlá série, Záhady světa. Je to lepší i kvalitativně, je to napínavější a mnohdy i lépe zpracované. Navíc mi přijde, že Clarke tady má i víc prostoru, takže za mě rozhodně palec nahoru. Takovýchto pořadů je stále málo a já jsem za existenci těchto sérií rád, protože nic lepšího není. Zatím jsem sice zhruba v polovině, ale pochybuju, že to klesne. Další záhady světa jsou prostě nejlepší a určitě se k nim ještě vrátím, protože vidět něco takového jen jednou je hřích. Jak na poli dokumentů, tak i seriálů jasná špička a lepší než Enigma. 100% a jsem rád že první sérii jsem dal 90%.(12.2.2015)

 • defender110
  *****

  Skvělé navázání, na skvělé předešlé série.(26.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace