Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se scenárista zablokuje a psaní mu nejde, je to průser. Mark Christopher (Dick Powell) v tom je až po uši. Vyhrál Oscara a od té doby nenapíše ani smysluplnou řádku. Navíc jsou Vánoce a deprese je na krku. Policista Sam Hanlon (Herb Vigran) ho ale deprese zbaví – přivede nečekaný dárek. Vzpomněl si, že Mark chtěl psát scénář o kriminalitě mladistvých a vyřeší si problém se 17letou Susan Landis (Debbie Reynolds). Měl by ji zatknout pro potulku a pro to, že praštila po hlavě námořníka lahví od piva. Hodný policista ale ví, že dívku nedávno opustila matka a námořník jí šahal kam neměl, takže ji nechce zrovna na Štědrý den posadit do basy. Mark nakonec bez nějakého nadšení souhlasí, aby dívka zůstala v jeho luxusním bytě. Ještě méně nadšení ale projevuje jeho snoubenka, zhýčkaná senátorská dcerka Isabella Alexander (Anne Francis). Popíchne svého právníka, Harvey Butterwortha (Les Tremayne), aby dívku šoupl do nápravného zařízení pro mladistvé.
V Markovi chytnou kavalírské saze, popadne Susan a odletí s ní do Las Vegas, kde si ji vezme za ženu. Ale jen proto, aby ji uchránil soudu, dokonce místo svatební noci vezme dívku na dlouhý taneční mejdan a totálně ji utahá. On sám odjede do chaty v Sun Valley v Sierra Nevada, aby tam se sekretářkou Maude (Glenda Farrell) psal scénář. Isabella i Susan tam po chvíli obě dorazí také. Nikam se ale nepohnou. Isabella se odmítá vzdát Marka, Susan odmítá podepsat anulování svatby a Mark odmítá spát se Susan. Ta je navíc podle kalifornských zákonů nezletilá. Jaké řešení se nakonec najde? (Peabody)

(více)

Recenze (2)

ferika 

všechny recenze uživatele

Debbie Reynoldsova mala v case natacania 22 rokov, ale s jej kukucom si mohla trufnut na ulohu 17-rocnej, to nebol problem. Vacsi problem bol. ze u Debbie som na tak fadny scenar nebol zvyknuty, tanecne cislo technicky perfektne, ale nezazivne, no a jej spoluhraci to iste. Na taku stramandu, ako Debbie, parta nudnych manikov - to bol zly vyber. Dick Powell s realnym vekom 50 rokov vyzeral, ako vypluta zuvacka. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama