poster

Heaven's Door

 • Japonsko

  ヘブンズ・ドア

 • Japonsko

  Hebunzu doa

Drama

Japonsko, 2009, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balone
  ***

  Nebýt zde mafie a policie, která po obou jde a šlape jim na paty, mohlo by to být krásné drama o dožívání a posledních přáních. Hudba doprovázející celý film je opravdu krásná a přináší pohodu. I když mi byl hlavní hrdina ze začátku nesympatický, postupem času se stal opakem a já si ho oblíbil. 65%(7.1.2010)

 • WaraiOtoko
  ***

  Na další film od Michael Ariase jsem byl vcelku zvědavý i když z traileru jsem měl poměrně rozpačitý dojem. Film o mladíkovi a čtrnáctileté dívce, kteří trpí nevyléčitelnou chorobou a rozhodnou se utéct k oceánu je japonským remakem německého filmu z roku 1997. Ze začátku se sice tvářil jako poměrně slušný indie film, ale postupem času začal režisér bohužel příliš tlačit na divákovi city. Ať už v případě zbytečné příběhové linky s učebnicovým „záporákem“, či účelovým chováním vedlejších postav tam, kde se scénárista ocitl ve slepé uličce. Bohužel tak jediné co filmu dodává určitou atmosféru je výborný soundtrack od Plaid.(19.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace