poster

AFI Tribute to Meryl Streep (TV film)

Dokumentární

USA, 2004, 120 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Paity
  ***

  Meryl Streep samozřejmě zaslouží velkiké uznání. Nejen pro americkou ale pro světovou kinematografii toho udělala za svůj život opravdu hodně.(25.6.2013)

 • Terva
  *****

  Nějak si nemohu představit, jak Meryl Streep zahraje Jima Carreyho, ale asi by to dokázala.(10.9.2009)

 • Beagle
  *****

  Vynikající ilustrace toho, že Meryl si všechny ty filmové pocty zaslouží. Když jí na podiu skládají hold Clint Eastwood, Mike Nichols, Jack Nicholson, Robert de Niro nebo Shirley MacLaine, nezbývá než před ní smeknout. Ale za vidění rozhodně stojí vtipná pocta Nory Ephron, podaná jejím klasickým suchým humorem. O tom, že Meryl Streep by zahrála nás samotné lépe, než my hrajeme sami sebe. A když máte špatný den, zavolejte Meryl. Zaskočí za vás aniž by si toho někdo všiml, a když jí zavoláte, jak se vám tedy ten den vedlo, zjistíte, že to byl jeden z nejlepších dní ve vašem životě...Geniální.(1.8.2009)

 • jezurka42
  *****

  Smekněte svůj klobouk, jelikož jste stanuli před královnou, bohyní, skvělou manželkou, ještě lepší matkou a přitom úplně normalní ženou, která toho tolik dokázala. A stále ještě neřekla poslední slovo. Meryl, jsi skvělá. Meryl, žij věčně...(22.6.2012)

 • BajuBaju
  *****

  http://www.youtube.com/watch?v=60_0LKEngLQ Meryl Streep's speech....(4.10.2009)

 • Redix
  *****

  Jim Carrey http://www.youtube.com/watch?v=y3i-PzvT9UI(26.9.2009)