Král džungle (TV seriál)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Kanada / USA, 2007, 52x11 min

J. Falconer

Bryan Atkinson

Příšerně prdlá záležitost. Takový se teda najdou i jinde, ale Král džungle je bohužel zaměřený snad i na ty nejmenší. Chvílema je to pitomé skoro jako teletabís, ale někdy to zase prořízne dost dospělácký vtípek. Forma kratičkých příběhů je ale na takové lehké odreagování ideální.(1.8.2010)

Naprosto geniálně ujetý seriál pro děti, na kterém se bavím taky. Celé to dost brutálním způsobem balancuje na hranici trapnosti, ale balancuje to tak neskutečným způsobem, že nejde jinak než tomu napálit plný počet. Navíc dost vtípků je spíš pro starší, dělá si srandu z vlastního žánru a logiky. George se prostě jinak baví.(13.1.2015)

Viděl jsem to kdysi ve francouzštině, ale taky to snad dávali na Cartoon Network. Každopádně bylo to nic moc a přitom se mi ta šílenost s Brendanem Fraserem celkem líbila.(3.10.2016)

• Potjoc

Když budu hodnotit ty díly, co se vysílají na ČT2, tak to je důvod, proč jsem tomu dal odpad. Stačilo mi vidět, jak mu tekla jakási tekutina z podpaží, či zvracení, a už jsem dal odpad. Když ale budu hodnotit ty díly vysílané na Nově, tak tam je seriál umírněnější až roztomilý. Jenže v tu dobu jsem čekal na něco jiného, a v tu dobu, pokud jsem vzhůru, tak šilhám únavou(16.10.2015)

Osobně bych dal odpad, ale je to pro děti.(27.6.2011)