poster

Nostradamus: 2012 (TV film)

 • Česko

  Konec světa podle Nostradama

 • USA

  Nostradamus: 2012

Dokumentární

USA, 2009, 120 min

 • Jaromír
  odpad!

  "Dokument" postavený na výkladu několika karet a snůšce blábolů a polopravd. Díval jsem se do poloviny a pak (když už opakovali stejné "fakta" potřetí to nevydržel a vypnul jej. Ztráta času. Astronomové a fyzici se pobaví... Však tam ukazují i obrázek Alberta, chudák bude rotovat v hrobě.(13.1.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Dnes jsem měla abnormální chuť na dokument a bylo mi úplně jedno, jestli to bude dokument válečný, dokument o dávných civilizacích a nebo o problémech lidstva... když jsem projížděla internet, měla jsem na předchozí jmenované obrovské štěstí, jenže pak se tam objevil tenhle kousek a já si řekla, že mám vlastně chuť úplně na vše, takže to pojmu tímhle, kde vše bude... Je mi úplně jedno, jestli tenhle snímek někdo považuje za nudnou hloupost, jestli si někdo myslí, že jsem naivní, že na tohle koukám a nebo naopak jestli to vynáší do nebes a já jsem opět naivní, že tomu nevěřím. Mě ten dokument prostě bavil. Z hlediska informací jsem obohacena a dozvěděla se spoustu novinek, které vlastně dávno novinkami nejsou. Ať už věří 21.12. 2012 kdo chce jakkoli chce, tenhle dokument mě nenudil, naopak. Snad jen škoda opakování každých 10 minut toho stejného... ale co, je to první dokument dohodle tématu, který jsem viděla, tak co nepřimhouřit oči. A propo - zase dlouho žádný dokument neuvidím, takže o to víc jsem si ho užila, hezky v posteli, s teplým čajem a obklopena vydatným jídlem. Kdo by se v tomhle prostředí nudil...(11.9.2009)

 • Terva
  **

  Pravděpodobně, mohou, asi, jistě, alespoň, částečně, když a jelikož nic nevíme, tak to někdy okolo 20.12. 2012 možná sami uvidíme. POZOR: Následuje potencionálně nebezpečná amatérská předpověď.....jelikož už skoro pole nejsou....benzínové pumpy na nich rostou....velkého hladu a žížně se dožijeme......nafty, benzínu ni ředidla se moc nenapijeme. Kresbu ruky z mečem omotaným látkou ve tvaru S si dokážu vysvětlit takto: Odhoďte zbraně a začněte pěstovat víc obilovin a zeleniny ( obrázek 5 ). Systém, kde jsou na vrcholu potravinového řetězce peníze, se musí zákonitě zničit sám ( hra letadlo ). A co budeme potom jíst? No přece sousedy....a žili šťastně až do....neuposlechnutí varování se trestá!!!!(6.9.2009)

 • Lobotomas
  *

  Nejnudnější dokument, který sem kdy viděl. A to jsem jich už pár viděl! Žádné vědecké důkazy, pouze spekulace.. Stanovit datum konce světa na přesně na 21.12.2012 je absolutně nesmyslné. Budocnost se takovýmto způsobem převídat nedá. Hlavně ne když byla přepovězena několik tisíc let před součastností. Jediné s čím můžu ve filmu souhlasit je to že lidstvo již brzy nebude, ale to ví každý, kdo si občas pustí zprávy a dokáže si dát pár úlomků dohromady.(16.8.2009)

 • teutates
  **

  Dokument na základe... "sa nám snaží sdeliť, myslíme si, domnievame sa"... ja nikomu takéto domnienky a snahy o vyjadrenie rôznych symbolov neberiem, ale mne proste nestačí, keď mi nejaký pán (vedec) povie, že Nostradamus si po večeroch čítaval tajné knihy... uuuuu, aké napínavé. Samozrejme v závere sme sa všetci na niečom "rozumnom" zhodli, ale tak hádať čo znamená daný verš (vo svojej podstate určite nič:), vážne nebudem... 4/10(16.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace