Viola Ottová a Michal Suchánek uvádí zábavný pořad se soutěží o členství v Klubu šampiónů XXL. (oficiální text distributora)

kingik odpad!

Jirko Adamče, ty kluku jeden. Ty se mně nějak nezdáš, ty se mně nějak nelíbíš. Když slíbíš, že už se nikdy nesnížíš k jakékoliv tupé a ubohé estrádě, na kterékoliv televizi, a že do završení svého devadesátého roku života natočíš nejméně jeden film pro kina s Jirkou Mádlem v hlavní roli, tak ti odpustím i Cesty domů se suverénně největším opičákem "Belmondem" Krausem v hlavní roli. No vidíš, že to jde. Nezlob se, ale je to i tentokrát za odpad. Nezlobíš se? Tak do smrti u tvých nesmrtelných pořadů dobrý, jo?! 0% ()

SOLOM.

Největší sledovanost měl asi díl se skupinou Lunetic, páč potom už to šlo se sledovaností i kvalitou jednotlivých dílů do kopru. Ještě dnes se musím smát, když se ti dva postavili vedle sebe. Viola byla pěkná ženská, Suchánek zas exot – takže se dobře doplňovali – bohužel mnohdy za hranicí trapnosti… ()

PKD

Tak jo,jsem skoro jediný,ale co. Sportovní výplň mi byla vždy u zadnice,ale co jsem miloval,byly ty výstupy dlouhatánské Ottové a miniSuchánka. Mě to prostě bavilo/baví,nemůžu si pomoct. A taky zde vystoupila po1.,naše nejlepší skupina všech dob!-Kbely Semily. Dodnes,když to vidím,umírám smíchy. Ukamenujte mě. ()

tomeek

Kromě soutěží s tlustými lidmi stál za zmínku jenom výškový rozdíl moderátorské dvojice, i když na to si člověk zvykl taky celkem brzo. ()

Kosmik 1 odpad!

Obdivuju lidi, co do těchhle pořadů chodí. Já bych odvahu neměl, ač nejsem obézní. Ale ztrapňovat se před národem bych i tak neměl zapotřebí. :-) Tohle byla ovšem katastrofální soutěž, asi jedna z nejhorších, co jsem měl možnost vidět v TV. 0% ()

lskala odpad!

Pár minut slávy pro moderátorku se jménem Viola Ottová. Viděl jsem jeden díl a už nikdy víc. 5% - Odpad! ()

wosho

Jsem hodně tolerantní vůdči pokleslejší, lidové zábavě vznikle nejen na nově. Ale XXL je opravdu nepovedený pořad a nedivím se, že tak rychle byl stažen z obrazovek. ()

Paity odpad!

Michal Suchánek nemá kromě TeleTele pořad, kde by zazářil a výjimka nebyl ani pořad XXl s Violou Ottovou. ()

melisos odpad!

Suchánek a Genzer ve své vrcholné éře ubohosti a trapnosti . Tihle 2 niemandi měli být popraveni ještě dřív než se narodili a samozřejmě Tv nova chce dobýt svět slátaninou o tlustých lidech . Jednou se hecnu a zapálím tu budovu , kde sídlí . ()